5 powodów, dla których trzeba obejrzeć Klimat Trybun z Warszawy! (wideo)

Podziel się tym!

Odcinek “Klimatu Trybun” z Warszawy obejrzało już ponad 30 000 osób. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najchętniej oglądany materiał okołomeczowy w tej kolejce Ekstraklasy. Jest kilka konkretnych powodów, dla których warto obejrzeć ten materiał.

Stworzenie takiego materiału to zawsze spory wysiłek i spore koszty. Mimo to, jadąc by go zrealizować nigdy nie wiadomo, co uda się nagrać i czy uda się zrealizować plan. Wszystko zależy od tego na ile uda się zaplanować wyjazd pod względem logistycznym, sprzętowym, potrzeba też trochę szczęścia. Do tego dochodzą liczne ograniczenia, bo nie jest łatwo nagrywać, gdy kibice oddzieleni są od miasta kordonem służb, a podczas meczu liczne ograniczenia powodują, że w zasadzie można jedynie nagrywać trybuny stojąc za bramkami i nie można się przemieszczać. Mimo tych ograniczeń moim zdaniem udało się stworzyć materiał upakowany treścią i licznymi dobrymi kadrami. Poniżej kilka powodów, dla których warto najnowszy Klimat Trybun obejrzeć.

Po pierwsze, jest to materiał widzewski, w którym zobaczysz przyjazd kibiców Widzewa do Warszawy i spore ilości dobrego widzewskiego dopingu oraz nasze reakcje na bramki. Materiał ten oglądają kibice wielu ekip i dzięki temu, że powstał będą mogli zobaczyć skalę widzewskiego wyjazdu, usłyszeć, co było śpiewane w sektorze gości i zobaczyć radość Widzewiaków w Warszawie. Nagranie przyjazdu i zebranie widzewskich kadrów nie było łatwe, ale moim zdaniem udało się w 100%, a do zebranych kadrów będziemy wielokrotnie wracać wspominając ten dzień.

Po drugie, zobaczysz w materiale, jak Warszawa czekała na ten klasyk. Kibice gospodarzy cieszą się powrotem do starych dobrych czasów i mają świadomość, że starcie z Widzewem to jedyne słuszne derby Polski, bo właśnie Widzew obok Legii jest jedynym polskim klubem, który grał w Lidze Mistrzów, bo właśnie starcia z Widzewem w latach 90-tych zostały zapamiętane jako najlepsze mecze w historii Ekstraklasy. Gospodarze należycie przygotowali się na przyjazd Widzewa – zaprezentowali 2 oprawy i odpalili 320 rac ustanawiając swój rekord w tej dziedzinie. Dodatkowo zaprezentowali bogaty repertuar uprzejmości pod adresem Widzewa.

Po trzecie, jest to materiał bez cenzury. Obydwie ekipy darzą się sporą dawką nienawiści, choć oczywiście równie mocno potrzebują swojej obecności i możliwości spotkania się podczas takich klasyków. Klimat na trybunach to oddawał. Zarówno Widzewiacy, jak i gospodarze długo wymieniali się uprzejmościami i w moim materiale możecie to zobaczyć. Taki jest kontekst tego starcia, takie są realia i taki był klimat trybun tego dnia. Ja to pokazuję bez cenzury. Jeśli lubicie miłą atmosferę i ukazywanie słodkich kadrów tylko jednej strony, to nie jest to materiał dla Was. Jeśli natomiast chcecie zobaczyć, jak było naprawdę, to warto ten odcinek zobaczyć.

Po czwarte, choć produkcja każdego odcinka to konkretny koszt, to materiał obejrzysz za darmo i każdy jego kadr, każdy sfilmowany moment możesz potraktować jako bonusowy kontent, coś, czego by nie było, gdybym nie zdecydował się go przygotować. W dzisiejszych czasach platform streamingowych, praw do relacji, materiałów dostępnych tylko dla osób wspierających wszystko ma swoją cenę. Moje materiały mimo, że mają wysokie walory produkcyjne (masa dobrych kadrów, szerokie i bliskie plany, realizacja dźwięku i korekcja barw) są dostępne do obejrzenia dla każdego.

Po piąte, jest to materiał z dystansem. Zaczyna się lekkim intro w klimacie lat 80-tych/90-tych i kończy się podobnym outro. Motywem przewodnim jest powrót do starych dobrych czasów, co przebija się z luźnych rozmów, które przeprowadziłem także z kibicami gospodarzy. Jest to materiał, który pokazuje, że można się nie lubić, ale jednocześnie można lubić się spotkać i przeżywać emocje największego polskiego klasyka.

Obejrzenie każdego odcinka ma być dla Was dobrą rozrywką. Cieszcie się tym, co uda mi się nagrać i pokazać. Oglądajcie to z dystansem i traktujcie jako bonusowy kontent, który jest, a mogłoby go nie być, bo przecież w końcu jest to tylko hobbystyczna robota kibica, który poświęca na to swój czas nie oczekując wiele w zamian. Jeśli materiał Wam się podoba, to dodajcie pod nim pozytywny komentarz i poślijcie film znajomym.

Możecie też wspierać mój kanał tutaj: https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Kibicowskie kulisy Derbów Polski

Na koniec mała ciekawostka. Czy wiecie, że pierwszy odcinek w historii serii powstał właśnie w Warszawie? Tak, w Warszawie. Było to 6 lat temu podczas meczu Widzewa z Polonią Warszawa w III lidze. Polonia Warszawa była pierwszym klubem, który przyznał nam akredytację i umożliwił nagranie materiału. Tym samym w Warszawie powstały dwa odcinki serii. Zachęcam do obejrzenia tego pierwszego:

Pierwszy odcinek “Klimatu Trybun” w historii.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.