Breaking news! 30. odcinek “Klimatu Trybun” już w całości przetłumaczony na angielski! (wideo)

Podziel się tym!

Właśnie dodałem angielskie napisy do 30. odcinka “Klimatu Trybun”! Przetłumaczone zostały wszystkie wypowiedzi w odcinku, jak zwykle zostało też dodane kontekstowe info dla widzów niepolskojęzycznych, którzy nie śledzą na bieżąco sytuacji Widzewa.

Pamiętacie zapewne, że już jakiś czas temu zacząłem przygotowywać pierwsze w historii Widzewa kompleksowe tłumaczenia przyśpiewek. Tłumaczenia wielu pieśni możecie znaleźć w poprzednich przetłumaczonych odcinkach. Pojawiają się one również i w tym odcinku, gdzie m. in. znalazło się nie tłumaczone wcześniej na angielski “Kto tak gra, jak my gramy”. Dzięki temu film jest jeszcze bardziej przystępny i jeszcze ciekawszy dla każdego, kto nie zna polskiego, a zainteresuje się Widzewem.

Zależy mi na tym, by o Widzewie było głośno także poza granicami kraju, by usłyszeli o nas stadionowi turyści z całego świata, by ludzie z innych krajów poznali fonomen Widzewa i może nawet zaczęli naszemu Widzewowi kibicować. Tłumaczenia odcinków przynoszą efekty, bo zdarza się, że odzywają się do mnie obcokrajowcy, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Widzewie lub planują przyjechać i zobaczyć widzewski #KlimatTrybun na żywo. Działania promowania Widzewa przynoszą wymierne efekty, dlatego ważne jest, żebyście również i Wy posyłali przetłumaczone przeze mnie odcinki do znajomych na Wyspach Brytyjskich, w Niemczech i innych zakątkach świata. Posyłajcie obcokrajowcom, posyłajcie też naszym emigrantom, którzy pokażą te filmy swoim niepolskojęzycznym znajomym. Chwalmy się Widzewem, bo jest czym się chwalić.

Podajcie dalej!

Klimat Trybun #30 już po angielsku!

Napisy angielskie można włączyć klikając ikonkę napisów w filmie na YouTube.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.