www.panjakubnadaje.pl – zapamiętaj ten adres!

Podziel się tym!

Dziś w nocy pierwsza próba pierwszej publikacji na stronie www.panjakubnadaje.pl.  Strona jest uzupełnieniem innych kanałów komunikacji i odpowiedzią na ścięte zasięgi na mojej stronce na Facebooku! Adres www.panjakubnadaje.pl trzeba zapamiętać i warto będzie zaglądać tu często! Na stronie nie umieszczam reklam, moja działalność ma charakter w 100% non-profit.

Cel strony

Cel strony www.panjakubnadaje.pl pozostaje taki sam jak cel założonego wcześniej fanpage’a na Facebooku: ma być o Widzewie bez powielania informacji z innych stron, serwisów, bez powielania komunikatów klubowych. Wszelkie materiały na stronie mają przyczyniać się do budowania pozytywnego wizerunku klubu i jego kibiców oraz wzbogać krajobraz wokół klubu pokazując, że kibice Widzewa potrafią jak nikt inny w Polsce i na świecie włączyć się w odbudowę swojego klubu.

Zawartość

Na stronie pojawiać się będą autorskie filmiki (sekcja “Klipy” z menu głównego), grafiki (sekcja “Grafiki” z menu głównego) i zdjęcia (sekcja “Galerie zdjęć” z menu głównego). Będą też teksty, kulisy powstania filmów, informacje uzupełniające. Na pewno będzie ciekawie. Dodatkowo, znajdziecie tu również podgląd innych kanałów komunikacji – z prawej strony wyświetlają się najświeższe posty z Facebooka, a w stopce najnowsze Tweety. Wszystko w jednym miejscu.

Warto czasem wyjrzeć poza Facebook i w starym dobrym stylu spędzić trochę czasu na zwykłej witrynie internetowej. Od dziś niech tą witryną będzie dla Was www.panjakubnadaje.pl.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.