Lider z Torunia pokonany w sparingowym meczu przyjaźni!

Podziel się tym!

Siódmy mecz, siódme zwycięstwo! Tym razem wygrywamy w sparingowym meczu przyjaźni z Elaną w Toruniu 2:0. Elana Toruń – lider swojej grupy w III lidze musiał uznać wyższość Widzewiaków, którzy grając pewnie pokazali kilka bardzo dobrych i szybkich akcji.

Mecz w Toruniu to był dobry mecz dobrych drużyn. Zwyciężyła drużyna, która kontrolowała przebieg spotkania. Widzewiacy objęli prowadzenie w 31. minucie po golu Karola Stanka. W 52. minucie podwyższył Kacper Falon po podaniu od Jakuba Jasińskiego.  Gospodarze do końca walczyli o bramkę kontaktową, jednak Widzew skutecznie bronił dostępu do bramki. Warto podkreślić, że dobrą dyspozycję potwierdzili nasi bramkarze – Patryk Wolański w pierwszej połowie i Maciej Humerski w drugiej.

Demjan, Kristo, Zuziak, Stanek – te nazwiska będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki

Na wiosnę zobaczymy w Sercu Łodzi wiele nowych twarzy. Nasze zimowe wzmocnienia mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Demjan skutecznie absorbuje uwagę obrońców, podania Kristo potrafią znaleźć  wychodzących na pozycję kolegów, Zuziak ma wielką ochotę do gry ofensywnej i nawet Stanek potwierdza, że będzie walczył o miejsce w podstawowym składzie. W meczach kontrolnych wygląda to całkiem nieźle. Jak to wszystko będzie wyglądać w meczach o punkty? Odpowiedź coraz bliżej.