PREMIERA filmu! Niemal 20 minut materiału! O kibicach, dla kibiców, o Widzewie! Ku pokrzepieniu! #WidzewForever

Podziel się tym!

Najnowszy odcinek „Klimatu Trybun” jest inny niż poprzednie. To odcinek, w którym historia przenika się z teraźniejszością – sporo w odcinku kibiców, którzy są przecież z Widzewem od lat. Na horyzoncie widać też widzewską przyszłość – zobaczycie dzieci, które potrafią po takim meczu powiedzieć coś krzepiącego, na co wielu dorosłych by się nie zdecydowało.

Zobaczycie tu przedmeczowe napięcie i wiarę w sukces. Zobaczycie wielkie wsparcie w trakcie meczu, miłość do Widzewa i rozczarowanie, które tego wsparcia naszemu klubowi nie odbiera. Są też emocje po meczu – smutek, ale też bez przesady, bo i tak przebija się tu wiara i nadzieja. Widzew będzie trwał wiecznie. Kolejne pokolenia będą przeżywały to, co my przeżywamy i co przeżywały poprzednie. Widzew jest wieczny. Widzew forever. #WidzewForever

Myślę, że w najnowszym odcinku to czuć. Oglądajcie i podajcie dalej przyjaciołom. Przekonajcie ich, że mimo wyniku spotkania ten film warto obejrzeć, by poczuć się lepiej, by poczuć Widzew. Dodajcie też jakiś komentarz bezpośrednio pod filmem na You Tube. Pokażmy, że jesteśmy razem bez względu na wszystko. Dobrego seansu!

Film warto obejrzeć do samego końca, by zobaczyć fragment zakulisowej rozmowy z kibicem, który kiedyś strzelał fotki na stadionie z ramienia kutnowskiego FC i fotki te trafiały też na łamy europejskich mediów kibicowskich, podobnie jak ostatni odcinek „Klimatu Trybun” z Legią, który znalazł się na najbardziej znanej na świecie kibicowskiej stronie ultras-tifo.net. Oby widzewski #KlimatTrybun niósł się jak najdalej!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.