OSKar! Każdy mały Widzewiak musi go poznać! (wideo) #OSKarWidzewiak

Podziel się tym!

OSKar to mały wielki kibic Widzewa należący do Klubu 1910! OSKar został w tym roku twarzą Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, inicjatywy OSK “Tylko Widzew”, która jest sponsorem Akademii Widzewa.

Miałem okazję wpaść na OSKara przed meczem z Błękitnymi. Choć czasu było niewiele utrwaliłem go na kilku kadrach, które teraz każdy może posłać wszystkim znajomym, którzy nie mieli okazji spotkać tego młodego Widzewiaka. Rzućcie okiem na klip:

#OSKarWidzewiak przed meczem Widzew Łódź – Błękitni Stargard

Jak widać na wideo, OSKar prezentuje się doskonale – ma fantastyczny strój – modne sneakersy (z trzema paskami! A jakże!), lekko opuszczone w kroku szare spodnie i piękną czerwoną bluzę z napisem “Tylko Widzew”, a jego głównym atrybutem jest szal “Klubu 1910”. Osoby, które przyczyniły się do tego, że OSKar mógł pojawić się przed stadionem zasługują na brawa. Podczas, gdy wszyscy od dawna czekali na widzewską maskotkę nagle pojawił się OSKar, który być może zyska za jakiś czas kumpla – wilka, zgodnie z wolą kibiców.

OSKar! Kilka słów do Ciebie, jeśli to czytasz. Mam nadzieję, że jak na wiernego kibica Widzewa przystało będziesz razem z innymi kibicami Widzewa budował niezwykły klimat widzewskiego dnia meczowego na każdym spotkaniu. W sobotę wpadłem na Ciebie dość przypadkiem, ale mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się przed meczem, przyprowadzisz kumpli i opowiecie kilka słów o sobie! To jak, widzimy się na następnym domowym meczu? Pozdrawiam, Pan Jakub

Każdy może dołączyć do OSKara i być członkiem “Klubu 1910”. Jak to zrobić? Wystarczy co miesiąc wspierać Akademię Widzewa przez WOWP wpłacając dowolną kwotę – często kibice wpłacają symboliczne 19 zł 10 gr, ale są też tacy którzy wpłacają po kilka stów lub zwykłego piątaka.

Gdzie wpłacać? Wbijajcie tu po numer konta: LINK

Full odcinek “Klimatu Trybun”, w którym również na chwilę pojawił się #OSKarWidzewiak:

Kibicowskie kulisy meczu Widzew Łódź – Błękitni Stargard
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.