Ponad 6000 subskrybentów mojego kanału na YouTube!

Podziel się tym!

Kanał youtube.com/PanJakub przebił własnie granicę 6000 subów! Tym samym jest nas więcej niż widzów kanałów klubowych niektórych drużyn ekstraklasy! Takiej liczby widzów nie ma też żadna z telewizji klubowych drużyn występujących na zapleczu ekstraklasy.

To potwierdza, jaką siłę mają kibice Widzewa i jest też pozytywną odpowiedzią na pracę, którą razem z Natalią wykonujemy. Na kanale jest już ponad 720 filmów, które w sumie zanotowały niemal 2 miliony dwieście tysięcy wyświetleń. Co ciekawe, filmiki zwykle ogląda kilka razy więcej osób niż kanał ma subskrybentów – zdarza się, że wyświetlenia “Klimatu Trybun” przebijają granicę 20 tysięcy, a niektóre filmiki z dopingu oglądane były po kilkadziesiąt tysięcy razy. Dzięki temu kanałowi niezwykła atmosfera Serca Łodzi niesie się bardzo daleko – często dostaję wiadomości od oglądających kanał obcokrajowców, którzy widząc widzewskie trybuny wpisują sobie w kalendarz odwiedziny Serca Łodzi. W moich materiałach również pojawiają się obcokrajowcy, a większość odcinków “Klimatu Trybun” z tego sezonu została przetłumaczona na język angielski, co jest zgodne z celem, jaki został przeze mnie wyznaczony – sławić Widzew także poza granicami kraju. Zachęcam do subskrybowania youtube.com/PanJakub i dzielenia się materiałami z innymi kibicami.

Dziękuję, że jesteście i lubicie oglądać Widzew i atmosferę Serca Łodzi tak, jak je na kanale pokazujemy!

Zachęcam też do obejrzenia świetnego odcinka “Klimatu Trybun” z Torunia i wysłuchania komentarza kibica Southend United!

Klimat Trybun #26: Elana Toruń – Widzew Łódź

Zapraszam też do przeczytania obszernego podsumowania działalności @panjakubnadaje w dwóch pierwszych miesiącach sezonu:

Podsumowanie działalności w sierpniu i wrześniu.
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.