Premiera! 17 minut “Klimatu Trybun” z meczu ze Stalą Rzeszów! #WidzewActually (wideo)

Podziel się tym!

#WidzewActually – To właśnie Widzew. Ten film jest pełen miłości do Widzewa i zobaczycie w nim ludzi, którzy kochają Widzew. Niektórzy z nich kochają Widzew dzięki swoim ojcom, wujkom, inni dzięki piłkarzom z charakterem, którzy kiedyś stanowili o sile klubu.

Są też tacy, którzy jeszcze nie rozumieją, jaka miłość ich czeka – to dzieci przyprowadzane na stadion po raz pierwszy. Tu każdy jest ważny – pięciolatek, kibic ze stażem kilkudziesięcioletnim i nastolatek, który ma swój pierwszy karnet i od tego czasu pojawia się na każdym meczu. Wszyscy jesteśmy widzewiakami. Dlaczego jesteśmy widzewiakami? Zobaczcie wideo, bo o tym właśnie jest ten film.

Pokażcie ten film swoim bliskim – kibicom Widzewa i tym, którzy nie mieli okazji dowiedzieć się, jaka pasja stoi za kibicowaniem. Porozsyłajcie go, pokazujcie swoją pasję i dzielcie się nią tak, jak robię to ja. Miłego oglądania!

Klimat Trybun 22: Kibicowskie kulisy meczu Widzew Łódź – Stal Rzeszów

BTW: Jak będę miał chwilę to dodam angielskie napisy dla widzów niepolskojęzycznych – dam o tym znać w oddzielnym wpisie.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.