Premiera filmu! Zobacz sensacyjne zwycięstwo Widzewa nad Ślęzą! | #boomnakosza (wideo)

Podziel się tym!

Jesteście gotowi spędzić kilkanaście minut z Widzewem w wykonaniu kobiecym? Takich emocji nie było już bardzo dawno! Jeśli ktoś wahał się, czy warto przyjść na kosza to po obejrzeniu tego filmu będzie dokładnie wiedział, gdzie wybierze się 22 grudnia 2018 roku na godzinę 18:00!

Chyba każdy kto był w niedzielę na meczu Widzewianek zapamięta to spotkanie na lata. Faworyzowany rywal, który przegrał w tym sezonie tylko raz i skazywany na porażkę Widzew, który już teraz – po dwóch miesiącach ligi –  ma tyle zwycięstw na koncie co po całym poprzednim sezonie! I to wszystko mimo olbrzymich problemów z nowymi zawodniczkami na początku rozgrywek! Widzewianki zaczynają poważnie liczyć się w walce o play-offy. Biorąc pod uwagę fakt, że w przerwie od emocji piłkarskich nasze dziewczyny będą mogły liczyć na liczniejsze i głośniejsze wsparcie  kibiców można stwierdzić, że żadna z drużyn przyjeżdżających do Łodzi nie będzie mogła być pewna zwycięstwa. Widzewianki udowodniły, że są w stanie powalczyć z utytułowanymi rywalami, których budżet wielokrotnie przewyższa budżet Widzewa. Rozpoczyna się gorąca zima dla kibiców Widzewa – boom na kosza rozkręca się na dobre!

Kolejny mecz domowy już 22 grudnia (sobota) o godzinie 18:00.