Premiera! Zobacz #KlimatTrybun w klasie okręgowej! KKS Koluszki – Widzew II Łódź (wideo)

Podziel się tym!

Tego jeszcze nie grali! To znaczy grali – grali w klasie okręgowej w piłkę nie od dziś, ale dopiero teraz możecie to zobaczyć w najnowszym mocno ciekawym odcinku “Klimatu Trybun”! Jest to ekskluzywny materiał! Kulis ze spotkania Widzewa II Łódź z beniaminkiem łódzkiej klasy okręgowej KKSem Koluszki nie zobaczycie nigdzie indziej!

Od teraz swoją pracą wspieramy też rezerwy Widzewa występujące na boiskach klasy okręgowej łódzkiej z logo WOWP na piersi! Zapraszamy do oglądania odcinka “Klimatu Trybun” poświęconego drugiej drużynie Widzewa i atmosferze, jaka panuje na meczach klasy okręgowej.

Trudno zatrzeć słabe wrażenie, jakie pozostawili po sobie piłkarze pierwszego składu. Najnowszy odcinek “Klimatu Trybun” z pewnością da Wam jednak sporo dobrej widzewskiej rozrywki i poprawi humor w niedzielny wieczór. Widzewiacy z drugiej drużyny zwyciężyli 3:1. Wszystkie bramki zobaczycie w materiale. Z odcinka wylewa się klimat niższych klas rozgrywkowych, zobaczycie w nim sporo ciekawych kadrów i wypowiedzi kibiców, w tym najstarszego obecnego na trybunach kibica KKS Koluszki, którego historia przeplatała się z historią Widzewa. W jaki sposób? Nie zdradzam, musicie to zobaczyć sami!

W odcinek jak zwykle została włożona spora robota, fajnie się go ogląda też z tego względu, że na kanale i na stronie nie ma reklam. Mam do Was prośbę – jeśli odcinek Wam się podoba to koniecznie poślijcie go swoim znajomym!

Kulisy meczu klasy okręgowej KKS Koluszki – Widzew II Łódź
Pamiątkowe foto przed meczem KKS Koluszki – Widzew II Łódź

KKS Koluszki – Widzew II Łódź 1:3

Bramki:

Widzew II Łódź: 3′ Marcel Sieroń, 12′ Damian Skrzeczkowski, 61′ Filip Mihaljević

KKS Koluszki: 51′ Dawid Malka

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.