“Rozjechać ich!” – niespełnione życzenia kibiców Górnika Konin i inne komentarze kibiców po sparingu.

Podziel się tym!

Kibice Widzewa nie mogą nie być zadowoleni po meczu sparingowym z Górnikiem Konin. Czy kibice z Konina liczyli na więcej? Przyjrzyjmy się komentarzom kibiców z obydwu stron. 

Cuda Smudy w sparingach = cuda w lidze?

W rundzie jesiennej nie wszyscy kibice odnosili się przychylnie do faktu prowadzenia drużyny Widzewa przez trenera Franciszka Smudę. Teraz, gdy trener wzmocnił zespół i przepracował z Widzewiakami sporą część okresu przygotowawczego, nieprzychylnych komentarzy już nie ma. Trudno też obecnie napotkać krytykę jednej z najbardziej zaskakujących decyzji trenera, czyli przekwalifikowania Michała Millera z napastnika na stopera! Pojawia się za to coraz więcej pochwał dla trenera i wiara w efekty jego pracy jest coraz większa.

Jak bardzo zmienne potrafią być nastroje kibiców pokazuje też sytuacja Roberta Demjana. Sprowadzenie tego zawodnika było szeroko krytykowane przez sporą część kibiców. Robert Demjan swoją postawą w meczach kontrolnych przekonuje do siebie nawet największych sceptyków. Jest on obecnie powszechnie chwalony i kibice mają nadzieje, że potwierdzi dobrą formę na wiosnę.

Bardzo, ale to bardzo podoba nam się skuteczność drużyny.

Tradycyjnie jednak zastanawiamy się, czy tę odmianę na boisku względem poprzedniej rundy będziemy mieli okazję oglądać w meczach o punkty. Mamy nadzieję, że tak!

Kilka słów z Konina

Niektórzy kibice z Konina byli wyjątkowo bojowo nastawieni przed tym meczem.

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna.

Ostatecznie jednak z porażką należało się pogodzić i przyjąć ją godnie. Szacunek dla rywala to postawa godna pochwały.

Pozorny dylemat

Wydawałoby się, że mieszkańcy Konina będą dopingować swój zespół. Okazuje się jednak, że w Koninie są również kibice Widzewa (a gdzie nas nie ma? 😉 ) i jeden z nich wbrew pozorom nie miał wątpliwości komu kibicować w tym meczu.

Takich kibiców jest pewnie więcej. Może dlatego informacja o wysokiej porażce Górnika Konin z Widzewem na oficjalnym fanpage’u Górnika Konin zbiera w zasadzie tylko polubienia i serduszka? ♡ ♡ ♡ 😉

Podziel się tym!

Jedna odpowiedź do ““Rozjechać ich!” – niespełnione życzenia kibiców Górnika Konin i inne komentarze kibiców po sparingu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.