“Solidna lekcja łodzian dla naszej defensywy.” – Widzew pokonuje KSZO!

Podziel się tym!

Grad goli w debiucie sparingowym na Łodziance. Widzew pewnie pokonuje KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:2 w meczu sparingowym! W dość spokojnej pierwszej połowie bramki zdobyli dla nas Demjan (19 minuta) i Michalski (24 minuta, karny). W drugiej ciekawszej połowie strzelanie rozpoczęli nasi perspektywiczni gracze – Jasiński (56 minuta), Przybylski (58 minuta), a zakończył Daniel Świderski (62 minuta). KSZO Ostrowiec Świętokrzyski swoje szanse wykorzystało w 41 i 64 minucie.

Na uwagę zasługuje kilka naprawdę ładnych akcji naszej drużyny, dwie asysty Daniela Mąki, bardzo dobry występ Bartłomieja Niedzieli i skuteczność naszych młodych zawodników. Mecz pokazuje, że mamy szeroką i wyrównaną kadrę.

Piłkarze byłego trenera Widzewa Przemysława Cecherza z byłym zawodnikiem Widzewa w składzie – Dawidem Kamińskim na czele nie mogą być zadowoleni ze swojej gry, szczególnie gry w defensywie. Jak wskazuje wpis na oficjalnej stronie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski była to “solidna lekcja łodzian”.