TOP odcinki Klimatu Trybun w 2019 roku: miejsca 4-6 (wideo)

Podziel się tym!

Kontynuujemy podróż przez 2019 rok i odkrywamy kolejne karty na liście TOP 10 odcinków “Klimatu Trybun” w 2019 roku! Przed Wami odcinki, które wylądowały tuż za podium.

Miejsce 6: Klimat Trybun #14: Widzew Łódź – ROW Rybnik 

Bardzo mnie cieszy, że ten odcinek trafił do zestawienia najchętniej oglądanych przez Was odcinków w 2019 roku. To dużo dla mnie znaczy, bo jest to odcinek po przerwie zimowej, podczas której włożyłem ogromną pracę w to, by podnieść swoje umiejętności w filmowaniu i montażu i dostarczać jeszcze lepsze materiały. Efekty były ewidentne, co potwierdzają komentarze kibiców, często nawet kibiców innych drużyn:

Genialna relacja! Montaż, muzyka, kadry i niesamowity klimat! Jeden z najlepszych filmików okołomeczowych jaki widziałem od dawna! Piszę jako kibic Górnika! Od***ałeś kawał dobrej roboty Kuba. Bez spiny. Pozdro.

Komentarz użytkownika Public Enemy na YouTube

Cieszy mnie to, że to, jak pokazany jest Widzew i kibice w moich materiałach trafia do wielu domów i jest z przyjemnością oglądane przez widzów w kraju i zagranicą. To jest moja cegiełka do odbudowy klubu i jestem dumny, że dzięki temu, co razem z Natalią robimy widzewski “Klimat Trybun” niesie się bardzo daleko.

Wracając do odcinka, bardzo lubię intro, które go otwiera. Muza w połączeniu z kadrami trybun, oprawami robi olbrzymie wrażenie. Dobry jest też montaż z muzą po wypowiedziach po pierwszej połowie. Tego dnia swój debiut w dniu meczowym zaliczył pub na stadionie, stąd też znajdziecie w odcinku sporo klimatycznych kadrów z tej miejscówki. Obejrzyjcie ten odcinek. Na pewno będzie to sporą przyjemnością.

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – ROW Rybnik

Miejsce 5: Klimat Trybun #22: Widzew Łódź – Stal Rzeszów

TOP 5 najchętniej oglądanych odcinków otwiera odcinek ze Stalą Rzeszów. Przygotowując wpis obejrzałem go ponownie i mogę stwierdzić, że jest to kolejny materiał, z którego jestem cholernie dumny. To jeden z moich ulubionych odcinków serii. Odcinek promowałem hasztagami #WidzewActually i #ToWłaśnieWidzew nawiązując do filmu “To właśnie miłość” (org. “Love Actually”), bo dla mnie jest to piękny materiał o miłości do Widzewa. Kibice opowiadają w nim o tym, jak zaczęło się ich kibicowanie, a całości dopełniają piękne kadry i ciekawy montaż przedmeczowy. Ten film to mój “love letter” dla Widzewa. Koniecznie zobaczcie go jeszcze raz! Wsłuchajcie się w słowa kibiców – starszych, młodszych i zobaczcie jak niosą Widzew w sercu i przekazują tę miłość i pasję swoim dzieciom i wnukom.

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – Stal Rzeszów

Miejsce 4: Klimat Trybun #27: Widzew Łódź – GKS Katowice

Jakiś tłum przez miasto gna! Piękne kadry z pochodu, montaż z muzą sprawiają, że będzie się do tego odcinka wracać! Najbardziej widzewski dzień w roku starałem się pokazać najlepiej, jak potrafię i myślę, że wyszło to całkiem nieźle. 😉 Po premierze odcinka pojawiło się sporo bardzo pozytywnych komentarzy, a kadr z pochodu trafił nawet do kalendarza wiary.

Komentarz OSK Tylko Widzew.
Kadr z odcinka na listopadowej karcie kalendarza na 2020 rok.

Nie czekajcie i zobaczcie, o co tyle szumu:

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – GKS Katowice

Podsumowanie

Bardzo ciekawie przedstawia się trójka filmów, które wylądowały poza podium. Gdybym miał wybrać ulubiony odcinek z tych trzech, wskazałbym odcinek ze Stalą Rzeszów, ale nie jest to łatwy wybór, bo każdy z tych odcinków jest inny, ma inne tempo i sporo wyjątkowych kadrów. Już jutro wbijajcie na stronę, by zobaczyć TOP 3 najlepszych odcinków “Klimatu Trybun” roku!

Zobaczcie też miejsca 7-10:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.