Widzew w TOP 10 ultras na świecie w 2021 roku? Kadry z Klimatu Trybun w teaserze Ultras World! (wideo)

Podziel się tym!

Ultras World zapowiedziało, że wkrótce pojawi się zestawienie najlepszych ekip ultras w 2021 roku. Fakt ten promowany jest teaserkiem, w którym pojawiło się sporo kadrów z “Klimatu Trybun”. Wiecie, co to oznacza.😁

W zapowiedzi opublikowanej przez Ultras World naliczyłem przynajmniej 7 swoich kadrów, m. in. kadry sprzed stadionu, derbów, bęben na Zegarze, race i ostatnia oprawa z drona. Kadry te mieliście okazję oglądać w Klimacie Trybun na kanale www.youtube.com/PanJakub! Właściwie wszystkie widzewskie kadry w klipie Ultras World pochodzą z mojego kanału! Jest to bardzo fajna sprawa, bo od początku moim celem jest pokazywanie kibiców Widzewa w taki sposób, żeby było o Widzewie głośno nie tylko w kraju, ale też na świecie. Tak było od początku, gdy sporo ogólnokrajowych mediów udostępniało moje filmiki z wykonania 4 trybun i wszyscy pisali o Widzewie, kibicach i atmosferze Serca Łodzi w samych superlatywach, tak było, gdy tłumaczyłem odcinki na angielski i dowiadywałem się, że oglądają je anglojęzyczni fani Millwall FC, West Hamu, Celticu, czy innych klubów. Tak też jest obecnie, gdy kadry z Klimatu Trybun regularnie trafiają do różnych zestawień najlepszych opraw na świecie, a odcinki pojawiają się na Ultras-Tifo.net.

Oglądajcie zapowiedź Ultras World! Wszyscy czekamy, na którym miejscu zestawienia znajdzie się Widzew! Sama obecność w zestawieniu to już fajne wyróżnienie! Oczywiście, w teaserze pojawiają się kadry z Serca Łodzi, ale nie jest przesądzone, że do zestawienia w ogóle trafimy, więc na razie zachowujemy spokój i czekamy na wyniki!

Komentujcie pod filmem! Pokażmy siłę! Komentujcie też na Twitterze pod tą informacją!

Zerknijcie też na najnowszy, ostatni w 2021 roku odcinek Klimatu Trybun:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.