Dlaczego Skra grała z Widzewem ze znakiem zapytania na koszulkach?

Podziel się tym!

W wygranym meczu z Widzewem, piłkarze Skry Częstochowa grali ze znakiem zapytania na koszulkach. Znak zapytania umieszczony był na froncie koszulki, w najbardziej reprezentatywnym miejscu. Skąd znak interpunkcyjny na koszulkach?

Jest to wołanie o pomoc ze strony klubu skierowane do włodarzy miasta i potencjalnych sponsorów. Klub nie otrzymuje wsparcia finansowego ze strony miasta, mimo że faktycznie promuje miasto na szczeblu drugiej ligi choćby w takich meczach, jak ten z Widzewem.

Skra koncentruje się na pracy z młodzieżą (w meczu z Widzewem grał w barwach Skry 16-latek!) i została nagrodzona poprzez Pro Junior System, gdzie zajęła piąte miejsce, otrzymując za to otrzymał 400 000 zł. Jak wskazują władze Skry, klub nie dysponuje jednak wystarczającymi środkami własnymi, by prowadzić drużynę na szczeblu centralnym.

Znak zapytania na koszulkach ma zwrócić uwagę sponsorów i zachęcić do współpracy z klubem, który mimo poważnych kłopotów finansowych potrafi w rozgrywkach drugiej ligi pokonać faworyzowany Widzew.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.