5 godzin drogi, żeby być na turnieju w Skierkach? Tacy są kibice Widzewa!

Podziel się tym!

Podczas turnieju “Gramy dla Wiktora” zorganizowanego przez FC Skierniewice można było spotkać kibiców z różnych stron kraju.

Miałem okazję porozmawiać z kibicem, który przyjechał na turniej z Żagania! Kibic wspominał, że w czasach pierwszego Wielkiego Widzewa grając w piłkę na podwórku z kolegami na pytanie “Kim jesteśmy?” ktoś całkiem naturalnie rzucił “Jesteśmy Widzew!” i tak już zostało. Pasja do kibicowania Widzewowi trwa do dziś i daje poczucie przynależności do wyjątkowej wspólnoty. Aktywność tej wspólnoty nie ogranicza się do odwiedzania Serca Łodzi i bywania na wyjazdach. Właśnie na turnieju w Skierniewicach kibice pokazali, że chętnie pokonają setki kilometrów, by wesprzeć drugiego człowieka, okazać hojność, czy po prostu być w tym miejscu z innymi i wysłać pozytywną energię do kogoś, kto jej najbardziej potrzebuje.

Zobaczcie materiał z turnieju i posłuchajcie kibica Widzewa z Żagania (25 minuta 11 sekunda filmu), który ocenia turniej, wspomina swój pierwszy wyjazd i pozdrawia Wiktora!

Zachęcam też do komentowania filmu bezpośrednio na YouTube i posyłania znajomym, bo takie inicjatywy, jak turniej “Gramy dla Wiktora” warto promować i pokazywać innym. To nie tylko wsparcie dla Wiktora, ale też budowanie pozytywnego wizerunku kibiców Widzewa, których działalność na wielu polach jest wartościowa.

Na turnieju w Skierniewicach byli kibice z całej Polski.

Zachęcam też do dalszej pomocy Wiktorowi, co możecie zrobić na stronie siepomaga. Obserwujcie też stronę turnieju na Facebooku: LINK.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.