Drugi odcinek “Z archiwum W” już wkrótce! Co wiemy do tej pory?

Podziel się tym!

Pamiętacie odlatujący stadion w pierwszym odcinku “Z archiwum W”? Czy drugi odcinek będzie równie zaskakujący?

Wczoraj pojawiła się w sieci zajawka “The W Files”, czyli “Z archiwum W”, co oznacza, że wkrótce światło dzienne ujrzy drugi odcinek tej serii.

Były wskazówki

Pojawiające się od jakiegoś czasu nietypowe grafiki mogły mieć związek z nadchodzącym odcinkiem. W prawym dolnym rogu niektórych grafik pojawiały się symbole – kółko, litera “W”, cyfra “2”:

 

Teraz jest już jasne, że “W” w kółku i dwójka oznaczały, że nadchodzi drugi odcinek “Z archiwum W”. Podobne symbole były też ukryte w ostatnich 3 sekundach tajemniczego teasera (lewy i prawy dolny róg ekranu):

 

W teaserze tym słychać głos, który stwierdza “raz dwa, to wciąż trwa”. Co to może oznaczać? Co nadal trwa? Czy chodzi o niezwykłe zjawiska, które dzieją się przy Widzewie? Czy chodzi kolejne rekordy i głosowania wygrywane przez kibiców Widzewa? Czy jest to kontynuacja poprzedniego odcinka, czy zobaczymy tu zupełnie inną historię? Tego najpewniej dowiemy się w dniu premiery.

Jaki może być tytuł odcinka?

Czy w pojawiających się grafikach można znaleźć więcej wskazówek? Chyba tak! Grafiki zachęcały do gry – na wielu jest znak zapytania i pojawiają się litery – R, T i S. Co kryje ten znak zapytania? O co chodzi z pojawiającymi się literami? Nie został jeszcze ujawniony tytuł drugiego odcinka. Niewykluczone, że litery R, T, S są elementem tytułu.

 Świadek zdarzenia powróci?

Czy w drugim odcinku powróci postać świadka zdarzenia znana z pierwszego odcinka? Wszystko wskazuje na to, że jest to możliwe! W sieci krążą już grafiki, na których widać postać w kapturze – to może być świadek zdarzenia!

 

Dodatkowo w postać wpisane są napisy, np. “Trust no one”, czyli “Nie ufaj nikomu”, co jest bezpośrednim, ewidentnym nawiązaniem do serialu “Z archiwum X” oraz “Walk with me” – “Podążaj ze mną” – tu nasuwa się skojarzenie z hasłem z serialu “Twin Peaks” (“Fire walk with me”). Czy postać z plakatu chce nam coś przekazać? Komu nie powinniśmy ufać? Czy można ufać postaci z plakatu? Czy mamy za nią podążać? Jeśli tak to dokąd? 😮

Więcej info już wkrótce

Jeśli jesteście ciekawi drugiego odcinka i związanych z nim informacji obserwujcie wszystkie kanały @panjakubnadaje:

Instagram

Twitter

Facebook

YouTube

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.