Działo się w Warszawie, będzie się dziać w Łodzi! Widzew – Polonia już jutro!

Podziel się tym!

Jesienne starcie Widzewa z Polonią w Warszawie było hitem rundy jesiennej. Głośny doping z obydwu stron, atmosfera kibicowskiego święta! Teraz pora na hit w Łodzi! 

Działo się!

Warto przypomnieć sobie, jaki był #KlimatTrybun podczas spotkania w Warszawie oglądając filmik z tego starcia:

Zachęcam też do przeczytania relacji z meczu:

https://www.facebook.com/notes/pan-jakub-nadaje/pojedynek-na-murawie-i-trybunach/1943362662581724/

Będzie się dziać!

Przypominając sobie jesienne starcie, nie można nie czuć podekscytowania przed jutrzejszym meczem. Ultras Enigma zapowiada, że będzie to najliczniejszy wyjazd kibiców Polonii Warszawa w historii. Obecnie zapisanych jest ponad pół tysiąca osób, a można spodziewać się, że kibiców gości będzie jeszcze więcej. Takiej ekipy Serce Łodzi jeszcze nie gościło! To będzie historyczny mecz, bo trudno przypuszczać, by jakiekolwiek spotkanie na tym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, czy nawet Europie mogło mieć taką otoczkę! Na pewno możemy liczyć na dobrą walkę na głośny doping. Dodatkowo, Polonia nieźle wygląda w tej rundzie od strony sportowej, więc zapowiada się bardzo ciekawa walka nie tylko na trybunach, ale również na murawie.

Mecz rozpocznie się jutro o 18:00! Czeka nas niezwykły #KlimatTrybun! Zadbajmy o to, by głośnym dopingiem wspierać Widzew w walce o pełną pulę punktów w tym meczu!

 

 

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.