Kogo mamy się bać? Zobacz pierwsze kulisy Widzewa w historii w 4K! (wideo)

Podziel się tym!

Długo czekaliśmy na możliwość powrotu na trybuny. Długo nie pojawiał się też #KlimatTrybun. Ten czas oczekiwania, ten czas rozczarowania chciałem Wam i sobie jakoś wynagrodzić. Choć “wynagrodzić” to może nie najlepsze słowo. Tym bardziej, że kilku widzów najnowszego odcinka napisało już do mnie, że materiał wyciska łzy.

Najnowszy #KlimatTrybun to nie jest film o meczu z Niecieczą. To nie do końca film o obecnej drużynie Widzewa. To film o Widzewie, o nas, o tęsknocie, rozgoryczeniu, ale też niezłomnej wierze w to, że Widzew w końcu będzie Widzewem. W tym filmie wspomnienia zderzają się z teraźniejszością, legenda z bylejakością.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne – ten odcinek to pierwsze w historii Widzewa kulisy w pełni zrealizowane w 4K. Było z tym trochę roboty, bo tego typu zabawy wykorzystaliśmy jeszcze lepszy sprzęt, a karty pamięci i baterie podczas nagrania były pożerane przez wyższą rozdzielczość w nieprawdopodobnym wręcz tempie. Anyway, cieszcie się genialną jakością obrazu i oglądajcie na wielkich ekranach! 🙂

Ogromna prośba – jeśli odcinek Wam się podoba, to skomentujcie go na YouTube, poślijcie dalej znajomym.

Kulisy meczu Widzew – Nieciecza.

W materiale wykorzystałem wypowiedzi Zbigniewa Bońka i Józefa Młynarczyka z otwarcia stadionu oraz fragmenty świetnego wywiadu w Radiu Widzew, w którym gościem był Andrzej Możejko (zachęcam do wysłuchania full wersji na kanale Radia Widzew).

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.