Kibicowskie kulisy meczu ze Stalą Mielec już są! Dużo efektownych ujęć i sporo emocji (materiał 18+).

Podziel się tym!

Wielka Sobota miała być inna. To miało być spotkanie ze starymi dobrymi znajomymi w słoneczny dzień i wspólna radość, którą mieli dać nam piłkarze. Było spotkanie ze znajomymi, była słoneczna pogoda, ale nie było radości. Nie taki Widzew chcą oglądać trybuny, czemu kilkakrotnie dały wyraz wykrzykując hasła, których dawno na Widzewie nie słyszeliśmy.

Utrzymanie jest niemal pewne, ale nie jest to rzecz, która sprawia, że trybuny są ukontentowane. Kibice chcą oglądać Widzew, który walczy, jest zaangażowany i energetyczny, Widzew, który chce się oklaskiwać. Taki Widzew oklaskuje się niezależnie od wyniku. W Wielką Sobotę wielkie klaskanie ograniczało się do otwierającego spotkanie z mielecką Stalą “Tańca Eleny”.

W najnowszym “Klimacie Trybun” zobaczycie sporo obrazków z dnia meczowego, efektowne kadry z ziemi i powietrza, reakcje trybun i fragmenty dopingu. Materiał powstaje niezależnie od wyniku, pogody, czy faktu, czy są Święta, czy nie. Niezależnie od wyniku jest też wkładana w jego przygotowanie spora ilość roboty, dlatego zachęcam Was – dodajcie dobry komentarz pod filmem, klepnijcie łapę w górę i poślijcie dalej ten jakościowy montaż!

Możecie też potwierdzić, że warto wspierać moją robotę niezależnie od tego, czy Widzew punktuje, czy nie dołączając do Patronów mojego kanału. Zrobicie to pod tym linkiem:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Wspierając kanał dziś przyczyniacie się do tego, że będą powstawać kolejne filmy z kolejnych spotkań.

Wbijajcie, klikajcie “PLAY”, dodajcie kom i klepnijcie łapę w górę!

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych Widzewiacy! Do zobaczenia na kolejnych meczach!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.