Nadchodzi wielka widzewska impreza w Skierniewicach!

Podziel się tym!

Już w sobotę w Skierniewicach odbędzie się “Dzień Dziecka z Widzewem”! Skala tej imprezy i rozmach, z jakim jest przygotowywana oznacza tylko jedno – tego nie można przegapić! My pojawimy się tam jako jeden z patronów medialnych imprezy, bo jest to coś, co po prostu trzeba nagłaśniać!

Już o godzinie 11 na stadionie przy ulicy Tetmajera 7 w Skierniewicach rusza widzewski Dzień Dziecka. FC Skierniewice zadbało o to, żeby tego dnia każdy dzieciak świetnie bawił się w czerwono-biało-czerwonym klimacie. Będą spotkania z obecnymi i dawnymi piłkarzami Widzewa, grill, zabawy, konkursy, turniej piłki nożnej i coś, na co szczególnie czekamy i zacieramy rączki – pokaz oprawy meczowej! Nie zabraknie też niespodzianek, o których nie dowiecie się z plakatu, więc jedyną opcją jest po prostu tam być i cieszyć się widzewskim klimatem!

My na pewno tam będziemy, więc będzie okazja do spotkania się, pogadania i wystąpienia przed naszymi kamerami! Widzimy się w Skierkach!

Ostatni raz byliśmy w Skierniewicach przy okazji meczu z Unią Skierniewice, możecie przypomnieć sobie ten materiał klikając “play” na poniższym filmie!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.