Premiera filmu “Widzewski #boomnakosza”!

Podziel się tym!

Ciary, gęsia skórka, czy łzy wzruszenia? A może wszystko razem w full pakiecie? Wybierajcie, co chcecie. Film “Widzewski #boomnakosza” dostarczy niezapomnianych wrażeń.

SIŁA

Charakter Widzewianek, charyzma trenera, cholernie dobry doping. Manifestacja siły środowiska widzewskiego.  Boom na kosza trwa w najlepsze i trwać ma bardzo długo. Ostatnimi czasy wielu kibiców Widzewa poważnie zainteresowało się koszykówką. Oglądając poprzednie filmy wyprodukowane przez @panjakubnadaje w widzewskiej współpracy z #widzewkosz mieliśmy okazję lepiej poznać nasze dziewczyny z #WidzewBasketTeam oraz trenera Dejana Kovačevića, którego wiedza i zaangażowanie okazują się mieć przełożenie na wyniki Widzewianek. Dziewczyny pokazują, że razem z trenerem mogą utrzymać drużynę w Ekstraklasie. Wygrany mecz z Ostrovią to tylko jedna odsłona #boomnakosza.  Boom na kosza trwa i jeśli mieliście jakieś wątpliwości, to po obejrzeniu filmu już ich nie będzie.

To jest WIDZEW

Film “Widzewski #boomnakosza” powstał w dwa dni. Były to bardzo intensywne dni. Gdy mecz się dla wszystkich skończył, zabawa dla @panjkaubnadaje dopiero się zaczęła. Film pokazuje nieprawdopodobne emocje. Reakcje widzewskiego trenera – to można oglądać w nieskończoność. Walka Widzewianek w całym meczu – po pierwszej kwarcie wyraźnie przegrywały, by w drugiej zmiażdżyć rywalki i roztrwonić przewagę na koniec meczu… Wsparcie kibiców – doping, który dodaje skrzydeł, gwizdy, które deprymują rywalki. To wszystko pokazuje, że przy Małachowskiego gra prawdziwy,  żyjący, czujący i mający charakter WIDZEW. Trzeba tam być, by to poczuć!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.