Serial o słynnym rywalu Widzewa sprzed lat – Pierwszy zespół: Juventus

Podziel się tym!

Serial o powrocie Widzewa na szczyt w 2021 roku? Nie, ta grafika to ściema. Przynajmniej na razie. Za to faktem jest serial o rywalu Widzewa sprzed lat.

Widzew jako jedyny ze wszystkich polskich klubów, które rywalizowały z drużyną Starej Damy wyszedł z tej rywalizacji zwycięsko. Było to już kawałek czasu temu, bo w sezonie 1980/1981 (3:1, 1:3, karne 4:1, druga runda Pucharu UEFA). Dziś Widzew walczy o odbudowanie swojej potęgi, Juve wciąż utrzymuje się na szczycie – zacięta rywalizacja z SSC Napoli w Serie A, a już we wtorek batalia z Tottenhamem w Lidze Mistrzów.

Już 16 lutego ciekawy projekt filmowy ujrzy światło dzienne. Nie będzie on miał związku z Widzewem, ale będzie dotyczył naszego rywala sprzed lat. „Pierwszy zespół: Juventus FC”, bo o tym projekcie mowa, to dokument poświęcony słynnemu włoskiemu klubowi. 16 lutego wjeżdżają 3 odcinki, kolejne pojawią się jeszcze w tym roku. Jak widać na zwiastunie, w serialu będzie można zobaczyć nie tylko życie boiskowe gwiazd Juve, ale również Juventus „od szatni”. Poniżej trailer produkcji.

To jak, Widzew po powrocie do Ekstraklasy zdobywa mistrzostwo i oglądamy jego powrót do Ligii Mistrzów? Byłby to materiał na serial „Pierwszy zespół: Widzew Łódź”? 😉

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.