Widzew o Jadze: “Jagiellonia jest zboczona, stara…”. Uprzejmości na meczu Widzew – Jagiellonia. (wideo)

Podziel się tym!

Półtora roku temu nagrywałem w Białymstoku materiały o zgodzie Widzew – Jaga. Filmy te spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony wielu kibiców z Białegostoku, dostałem masę wiadomości od kibiców Jagi sympatyzujących z Widzewem. Jeszcze rok temu mogłem witać kibiców Jagi na peronie, iść z nimi w pochodzie i rozmawiać. Dziś byłoby to niemożliwe. Układ sił na kibicowskiej mapie się zmienia i dało się to odczuć podczas dzisiejszego meczu Widzewa z Jagą.

Wielu starszych kibiców pamięta i dobrze wspomina przyjaźń Jagi z Widzewem. Wielu młodszych kibiców Jagielloni ma jednak inny pomysł na miejsce Jagielloni w kibicowskiej układance. Efekt? Wymiany uprzejmości podczas dzisiejszego meczu Widzew – Jagiellonia i kipiący agresją sektor gości. Zobaczcie, jak Widzew reaguje na obecną sytuację, jakie hasła niosły się z widzewskich trybun.

Jeśli lubicie oglądać moje materiały, to możecie wesprzeć Pan Jakub Nadaje na Patro:

https://patronite.pl/panjakubnadaje

Uprzejmości podczas #WIDJAG:

A tak było w poprzednim sezonie. Materiał o zgodzie Jagi z Widzewem:

Klimat Trybun z Białegostoku, gdzie byłem zaproszony na fajną rozmowę z rzecznikiem Jagi już dzień przed meczem i rozmawiałem z kibicami Jagi pozytywnie nastawionymi do Widzewa:

A tu przyjazd Jagi na Widzew, kibice z Białego bardzo pozytywnie reagujący na moją kamerę:

Jak oceniacie to, co się dziś wydarzyło? Dajcie znać w komentarzach pod filmami!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.