Najgorętszy klimat w tym roku! Zobacz kulisy meczu Widzew – Wisła (wideo)

Podziel się tym!

Atmosfera na Widzewie zawsze jest dobra, ale w czwartek po 20 była jeszcze lepsza. Pucharowy mecz z Wisłą Kraków miał klimat ekstraklasowy. Może inaczej, ten mecz miał taki klimat, jaki ekstraklasa chciałaby mieć.

Jeśli chcecie przenieść się do Serca Łodzi i ostatni raz w tym roku poczuć nieziemską atmosferę widzewskich trybun, to nie ma nic prostszego – po prostu kliknijcie “PLAY”. Razem z Natalią zebraliśmy masę fantastycznych obrazków, świetne kadry opraw i dobre wymiany dopingu. Jest też trochę unikatowych rozwiązań montażowych, momentów, które można oglądać wielokrotnie i wciąż dają satysfakcję. Materiał był już gotowy po 24 godzinach od meczu, co było dla mnie absolutnie największym wyzwaniem w tym roku, szczególnie mając na uwadze skalę produkcji, liczbę kamer i założenia montażowe. Sposób produkcji i chęć tworzenia czegoś, co daje mnie i Wam satysfakcję sprawia, że tworzenie kolejnych odcinków jest coraz bardziej wymagające, ale myślę, że w tym przypadku efekt jest bardzo dobry. Cieszcie się tym klimatem i posyłajcie go znajomym!

Zaglądajcie na kanał, bo na pewno pojawi się jeszcze kilka filmików z fragmentami dopingu.

Podoba się film? Docenicie tę robotę klikając łapę w górę i dodając komentarz! To wzmacnia zasięgi i daje nam jasny sygnał, że to, co robimy ma sens. Udostępniajcie ten materiał braciom po szalu, wysyłajcie do znajomych z zaprzyjaźnionych ekip i wrzucajcie na kibicowskie grupy. Dzięki!

Enjoy the show!

Kibicowskie kulisy meczu Widzew Łódź – Wisła Kraków
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.