Wielka Odbudowa Widzewskiej Potęgi trwa!

Podziel się tym!

Dziś odbyła się na stadionie Widzewa konferencja poświęcona współpracy klubu z OSK “Tylko Widzew”. Najważniejsza informacja jest taka, że WOWP będzie wciąż sponsorem strategicznym Akademii Widzewa!

Podczas konferencji przypomniana została historia akcji, zasady jej funkcjonowania, a szczególną uwagę zwrócono na transparentność wszelkich działań i możliwość wglądu w szczegóły wydatkowania kwot wpłacanych przez kibiców. Pani Prezes Widzewa Martyna Pajączek podkreśliła, że akcja prowadzona jest w sposób wzorowy i profesjonalny.

Jeśli jeszcze nie wspieracie tej inicjatywy to warto to zmienić i ustalić polecenie przelewu na dowolną kwotę – może to być złotówka, piątak, symboliczne 19 zł 10 gr, lub jeszcze bardziej symboliczne 1910 zł (są tacy fanatycy – ostatnio jeden z kibiców wsparł taką kwotą widzewską koszykówkę kupując miejsce na koszulce). Co ważne, jeśli Wasze wpłaty są regularne to już po trzeciej wpłacie stajecie się członkami “Klubu 1910”. Przynależność do klubu wiąże się z różnego rodzaju benefitami – całkiem niedawno członkowie klubu mieli okazję odbierać OSKary, czyli zminiaturyzowaną maskotkę OSK, z którą kibice chętnie pozują do zdjęć. Wszelkich szczegółów dotyczących akcji dowiecie się na stronie www.tylkowidzew.pl.

W tym roku na niektórych meczach Widzewa mogliście zaobserwować OSKara – maskotkę, która promuje akcję #WOWP. Zachęcam do obserwowania OSKara na Twitterze, Facebooku i Insta!

Więcej o OSKarze dowiecie się z tego filmu:

Kim jest OSKar?

Rzućcie też okiem na klip z OSKarem:

Klipy promujące WOWP, które możecie oglądać na telebimie:

#WOWP
#WOWP
Okładka jednego z programów meczowych.
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.