Wiemy więcej! Są pierwsze recenzje! Świadek zdarzenia powróci!

Podziel się tym!

Po roku i 4 miesiącach powraca “The W Files”, czyli “Z archiwum W”. Wczoraj wieczorem na wielkim ekranie odbył się pokaz przedpremierowy drugiego odcinka “Z archiwum W”. Oznacza to, że niektórzy znają już pełny tytuł odcinka!

Film dostał owacje na siedząco, a uczestnicy pokazu wskazują, że klaskano nawet głośniej niż zwykle klaszcze się po udanym lądowaniu samolotu podróżującego z lotniska John Lenona w Liverpoolu na łódzki Lublinek!

 

Przy okazji pokazu była również okazja zapoznać się z oficjalnym plakatem promującym to wielkie widzewskie wydarzenie filmowe.

 

Z plakatu możemy dowiedzieć się kilku nowych rzeczy. Po pierwsze, w drugim odcinku powraca postać świadka zdarzenia, który znany jest z tego, że sfilmował moment, w którym odleciał stadion Widzewa. Po drugie, jeśli wierzyć recenzentom, film jest naprawdę dobry! Z treści plakatu dowiadujemy się, że Twin Peaks Gazette określa film jako “mocno przerażający i przerażająco mocny”. Film spodobał się też recenzentom z chińskiego tygodnika China Weekly! Trzecią istotną informacją, którą wyjawia treść plakatu jest fakt, że tytuł odcinka zostanie ujawniony dopiero w dniu premiery!* Czy będzie to przed samą premierą, czy dopiero w momencie premiery? Tego niestety nie wiadomo.

 

*Wykrzyknik został użyty w tekście 6 razy, co tylko potwierdza, jak wielkie emocje budzi zbliżająca się premiera!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.