Wpadnijcie na kosza! W środę o 18:00 mecz Widzew – Ślęza. Zobaczcie kulisy zwycięstwa nad Ślęzą z zeszłego roku! #boomnakosza (wideo)

Podziel się tym!

Macie już zaklepane karnety ma mecze koszykarskiego Widzewa? Jeśli nie to nie szkodzi – i tak możecie pojawić się jutro przed 18:00 w hali przy Małachowskiego 5/7, by kupić bilet i dopingować dziewczyny w starciu ze Ślęzą Wrocław. Musicie tam być!

Ślęza jest w tym meczu faworytem, ale Widzewianki pokazały w meczu z Mistrzem Polski CCC Polkowice, że potrafią powalczyć nawet z najlepszymi. Rok temu faworyzowana Ślęza doznała porażki w Łodzi. Zachęcam wszystkich do przyjścia do hali – weźcie czerwoną koszulkę, szal i przyjdźcie dopingować! Mecz rok temu pokazał, jak ważny jest doping i wsparcie z trybun. Widzewianki mogły tego meczu nie wygrać, ale w kluczowym, najtrudniejszym momencie poderwał się doping na trybunach i było ewidentnie widać, że to zdeprymowało rywalki i pomogło naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

Zresztą, zobaczcie sami kulisy tego spotkania:

Kulisy zwycięstwa Widzewa w meczu ze Ślęzą Wrocław.

To jak? Widzimy się jutro na koszu? 😉

Będzie to świetna okazja do spotkania po wypadzie do Torunia, z którego kibicowskie kulisy zobaczycie w najnowszym odcinku “Klimatu Trybun”:

Klimat Trybun #26: Elana – Widzew
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.