Z archiwum W: TRANSPLANTACJA i wszystko jasne! (wideo) | #Widzew

Podziel się tym!

Poznaliśmy już tytuł i treść najnowszego odcinka “The W Files” (“Z archiwum W”)! Tytuł okryty był tajemnicą do momentu premiery.

Można już zobaczyć najnowszy odcinek “Z archiwum W”, w którym rzeczywistość miesza się z fikcją (pamiętajcie, by oglądać w ciemności ze słuchawkami na uszach):

Premierę “Transplantacji” poprzedzała dwutygodniowa zabawa w mediach społecznościowych. Widzowie różnych kanałów komunikacji @panjakubnadaje obserwowali, lajkowali i podawali dalej tajemnicze grafiki i teasery, które, jak się później okazało, były częścią promocji odcinka. Początkowo wszystko było znakiem zapytania, z czasem okazało się, że w grafikach pojawiało się serce, a tytuł odcinka liczy 14 liter, z czego 3 – R, T i S zostały ujawnione. Poniżej niektóre z materiałów:

 

 

W drugim odcinku  “Z archiwum W” ponownie mamy do czynienia z niezwykłymi zjawiskami, w których centrum jest Widzew i kibice Widzewa. Jest filmowo – zimowe kadry stadionu i okolic, potęgująca napięcie muzyka. Niejeden widz się przestraszy, ktoś się uśmiechnie – i dobrze, bo taki dokładnie był zamysł. Film w dość nietypowy sposób promuje kibiców i markę Widzewa przekonując, że przy Widzewie dzieją się niezwykłe rzeczy.

Zachęcam do posyłania filmu dalej! 🙂

 

 

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.