Zawsze chciałem tak to nagrać! Zobacz Taniec Eleny z 5 kamer! (wideo)

Podziel się tym!

Kilka lat temu moje filmiki z dopingu to trzymany w dłoni jeden aparat nagrywający doping Zegara. Już wtedy marzyłem o tym, żeby nagrać doping w sposób, w jaki nikt tego nie robi. Wczoraj moje marzenie zostało zrealizowane. Zobaczcie atmosferę rozpoczęcia meczu na Widzewie z kilku kamer! Takie rzeczy tylko na Pan Jakub Nadaje TV!

Skąd u mnie taka chęć pokazywania dopingu w tak kompletny sposób? Wiele lat spędziłem na emigracji w UK. Będąc poza granicami kraju szukałem każdego choćby najkrótszego i najprostszego materiału, na którym mogłem zobaczyć widzewskie trybuny i to, co działo się w dniu meczowym. Teraz, kiedy mogę pokazywać doping i klimat naszych trybun, chcę robić to tak, jak nikt nigdzie takiego tematu nie pokazuje. Zerknijcie na ten film. Podeślijcie go znajomym i nieznajomym. Skomentujcie na YT bezpośrednio pod filmem i obowiązkowo klepnijcie łapę w górę pod filmem!

Jeśli podobają Wam się moje filmy, to możecie też wesprzeć kanał na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje

Obecnie na Patro wspierają tę robotę 44 osoby. Jeszcze dodając poprzedni filmik mogłem pisać o 52 wspierających, jednak liczba spadła. Jeśli uważacie, że warto, to zadbajcie o to, żeby ta liczba nie była niższa!

Posyłajcie ten film dalej, szczególnie do dzieciaków, które tak licznie zasiadły na Niciarce.

Miłego oglądania!

Klimat początku meczu w Sercu Łodzi

Zobaczcie też widzewskie “4 Trybuny”:

Naprzód Widzew i 4 trybuny

I trochę innych porcji dopingu:

Doping Widzewa i pozdrowienia
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.