Zobacz pierwszy odcinek “Klimatu Trybun” w historii! (wideo)

Podziel się tym!

Kilka dni temu minął dokładnie rok od premiery pierwszego w historii odcinka “Klimatu Trybun”! Właściwie jest to odcinek nienumerowany, ale właśnie ten film należy uznać za pierwszy w serii.

Tak się składa, że tym pierwszym odcinkiem jest wyjazdowy odcinek z Warszawy z 30 października 2017 roku (mecz Polonia Warszawa – Widzew Łódź). Jest to w zasadzie jedyny tego typu materiał ze spotkania, bo były to czasy, gdy oficjalne wyjazdowe kulisy Widzewa nie powstawały, swoich kulis nie przygotowywała też Polonia. Film został zresztą udostępniony przez oficjalny profil klubu Polonia Warszawa. Warto przypomnieć sobie tamto spotkanie, bo otoczka była ekstraklasowa, a oprawy z obydwu stron robiły piorunujące wrażenie. Pogoda była tego dnia bardzo niesprzyjająca – deszcz, wiatr, przenikliwy chłód. Najlepiej przygotowanym na te warunki był… Maciej Szczęsny, który tego dnia występował w roli meczowego fotografa (znajdziecie go w galerii poniżej?) .

Obejrzyjcie ten film i koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak podoba Wam się ten odcinek z perspektywy czasu!

Pierwszy odcinek “Klimatu Trybun”!

Koniecznie zobaczcie mocno ciekawy najnowszy odcinek “Klimatu Trybun”
ze świetnymi wypowiedziami wielu naszych kibiców.

Najnowszy odcinek “Klimatu Trybun”.

Moim zdaniem zarówno pierwszy, jak i najświeższy odcinek “Klimatu Trybun” ogląda się bardzo przyjemnie 🙂 Ze wspomnianego meczu z Polonią Warszawy przygotowaliśmy też galerię fotek:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.