Linki

@panjakubnadaje w sieci 

Chcesz mnie znaleźć na You Tube? Dobry wybór. Naprawdę warto. Spójrz na listę filmików z ostatniego roku, listę trailerów i montaży. Trudno o bardziej aktywny kanał związany z Widzewem. Lubisz Widzew? Zasubskrybuj ten kanał i nie przegap mocno kibicowskich treści:

https://www.youtube.com/panjakub

Spędzasz czas na Fejsie? Facebook ostatnio ogranicza zasięgi takich stron jak moja. Jak temu zaradzić? Najlepiej po prostu zapamiętać mój adres na Fejsie i wklepywać go codziennie, by sprawdzić, czy coś dodałem, a dodaję materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Zaglądaj tu:

https://www.facebook.com/panjakubnadaje

Lubisz wiedzieć co ptaszki ćwierkają? Interesują Cię wymiany zdań na świeże tematy? Zwykle rzeczowe, często zabawne. Społeczność widzewska na Twitterze nie jest duża, ale i tak jest wielka. Warto tu być. Warto rozmawiać. Wpadaj i porozmawiaj też ze mną:

https://www.twitter.com/panjakubnadaje

Chcesz zobaczyć co jadłem na śniadanie? Chcesz zajrzeć do mojej garderoby, odwiedzić ze mną moich najbliższych? Muszę Cię rozczarować, moje konto na Instagramie jest inne niż te, które znasz. Wrzucę tu kilka fotek sprzed stadionu, ze stadionu, zza stadionu. Jeśli się piszesz to wpadaj i obserwuj:

https://www.instagram.com/panjakubnadaje

Zapraszam na moje wszystkie kanały społecznościowe. Tam dzielę się tym co zaobserwuję.