20 minut dopingu, w tym ten na nutę Dawida Podsiadły! Są też pozdrowienia! (wideo)

Podziel się tym!

Zapraszam do siebie na kanał, gdzie znajdziecie sporo materiału z widzewskim dopingiem z meczu z Wartą Poznań!

Na wstępie ważne info – oglądacie dany film na YouTube? Klepnijcie łapę w górę i dodajcie komentarz pod filmem! Oczywiście najfajniej gdyby komentarz był pozytywny i nie był marudzeniem na głośność dopingu podczas tego mało medialnego spotkania. Pamiętajcie, że komentarze czytają różne ekipy, więc dobrze gdybyśmy jednak powstrzymywali się od dodawania komentarzy, które nie są pozytywne.

Możecie wspierać mój kanał tutaj: https://patronite.pl/panjakubnadaje

Na początek dłuższy filmik z początkiem widzewskiego dopingu. Posłuchacie w nim klaskania w rytm Tańca Eleny, ikonicznego “Kto wygra mecz?” z Tarotem, “Naprzód piłkarze” i kolejnych widzewskich pieśni.

Drugi materiał to widzewskie pozdro dla Ruchu Chorzów, Elany Toruń i Wisły Kraków. W końcówce reakcja na jedną z decyzji sędziowskich.

Kolejny fragment to budzący wiele dyskusji doping na nutę piosenki Dawida Podsiadły. Trudno się dziwić, że Zegar wybrał właśnie mecz z Wartą, by ćwiczyć nową przyśpiewkę. Moim zdaniem doszukiwanie się w dopingu winowajcy braku skuteczności piłkarzy Widzewa i niekorzystnego wyniku jest sporym nadużyciem. Inna kwestia, czy nowa pieść się przyjmie. Ciężko stwierdzić, na pewno zweryfikują to trybuny w kolejnych meczach!

Warto nauczyć się tekstu i pomagać w wykonaniu tego kawałka, żeby pieśń mogła ponieść się jak najlepiej:

Bo dla mnie liczy się to, liczy się to, że grasz Ty! Nieważny rywal i dzień, Widzewie z tobą chcę być! Bo dla mnie liczy się to, liczy się to, że grasz ty! Nieważne wyjazd czy dom ani czy mecz jest w TV!

Na wielu stadionach przy niekorzystnym wyniku trybuny milkną. Nie na Widzewie. Przy stanie 0:2 doping stał na dobrym poziomie. Pojawiły się “4 trybuny”, by zaktywizować inne trybuny, w tym dzieci na Niciarce, pojawiło się też “Ole, Widzew kocham Cię” i “Tonka”. Zobaczcie, jak wyglądało wsparcie przy niekorzystnym wyniku:

Zachęcam też do obejrzenia ostatniego odcinka “Klimatu Trybun” z wyjazdu do Warszawy:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.