Kulisy meczu Widzew – Lech już na kanale! Tylko dla widzów pełnoletnich! (wideo)

Podziel się tym!

Tona sprzętu zniesiona na stadion, godziny nagrywania, olbrzymia ilość kadrów, trochę zabawy w montażu i jest efekt – najnowszy Klimat Trybun z meczu z Widzew Łódź – Lech Poznań! Tym razem jest to materiał dla widzów pełnoletnich z uwagi na pojawiające się wulgaryzmy.

Niezależnie od wyniku, niezależnie od pogody, niezależnie od wszystkiego. Nie kalkulujemy tylko pojawiamy się na stadionie, by za każdym razem zrobić jak najlepszy odcinek Klimatu Trybun, zebrać jak najlepsze kadry i przygotować coś, co się po prostu świetnie ogląda. Tak było w przypadku wczorajszego meczu – masa roboty z naszej strony i wielkie rozczarowanie, gdy piłkarze stracili rytm gry i nie potrafili zakończyć spotkania ze zdobyczą punktową. Mimo to, jak zwykle na trybunach zagościł niepodrabialny klimacik, było sporo dobrego dopingu i efektownej pirotechniki.

Mamy nadzieję, że odcinek Wam się spodoba! Skomentujcie go na YouTube dodając pozytywny komentarz. Pamiętajcie też, że materiał realizuję z Natalią – gdyby nie ona nie znalazłoby się w nim wiele świetnych kadrów. Dzięki, że oglądacie i do następnego!

Możecie wspierać tę robotę na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Dobrego seansu!👀📺🍿

EDIT: Zobaczcie drugi materiał z meczu z rozmowami z kibicami i świetnymi fragmentami dopingu!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.