Graj w ekstraklasie razem z widzewskim koszem! Zdobądź miejsce na ofi koszulce meczowej za 19,10 zł!

Podziel się tym!

Pamiętacie koszulki meczowe kosza z zeszłego roku? Na koszulkach pojawiły się nazwiska/pseudonimy wszystkich tych, którzy zdecydowali się wesprzeć sekcję kosza. W tym sezonie również można wesprzeć dziewczyny występujące z herbem Widzewa na piersi na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

Wystarczy, że zdecydujecie się wesprzeć kosza choćby symboliczną kwotą 19 zł 10 gr (lub oczywiście wyższą) i znajdziecie się na oficjalnej koszulce meczowej, co oznacza, że pojawicie się na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet razem z naszymi widzewiankami!

Jak znaleźć się na koszulce? Wszystkiego dowiecie się na stronie kosza: LINK

Albo po prostu od razu przejdźcie do kupna miejsca na koszulce tu: LINK 😉

Mogę też zakulisowo zdradzić, że również w tym sezonie będzie można kupić oficjalną koszulkę meczową, także z własnym imieniem i wybranym numerem na plecach! Koszulki będą w tym roku prezentować się naprawdę świetnie, ale wszystkiego dowiecie się we wrześniu.

Rzućcie okiem, jak wyglądały koszulki meczowe rok temu, gdy wprowadzone zostały pierwsze w historii dostępne w sprzedaży koszulki meczowe kosza, w tym pierwsze i jedyne damskie ofi koszulki meczowe Widzewa.

Spersonalizowana męska koszulka meczowa w sezonie 2018/2019
Damskie ofi koszulki Widzewa w sezonie 2018/2019

Pamiętajcie też, by wypatrywać info o możliwości kupna karnetu na kosza, bo takie info pojawi się już wkrótce! Pierwszy mecz 5 października z Mistrzem Polski CCC Polkowice. Warto przyjść na Widzew w ekstraklasie. Fajnie jest, co widać na tym 1,5-minutowym klipie:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.