Ale to był wyjazd! Zobacz kulisy meczu w Górnik – Widzew! (wideo)

Podziel się tym!

Wiem, że #KlimatTrybun jest chętnie oglądany przez dzieciaki, dlatego na wstępie zaznaczam, że tym razem odcinek jest przeznaczony dla starszych widzów ze względu na to, jaki był klimat tego dnia i fakt, że graliśmy na wrogim terenie, co przekłada się na treść odcinka.

W odcinku znajdziecie sporo dopingu, oprawy z dwóch stron, wymiany uprzejmości i trochę kadrów z pociągu nagranych przez samych wyjazdowiczów! Wszystko to ułożone w klimatyczną historię tego dnia meczowego.

Na początek wizyty w Zabrzu udaliśmy się na osiedle robotnicze Borsiga w najstarszej miejscowości współtworzącej Zabrze – Biskupicach, gdzie zebraliśmy bardzo klimatyczne jesienne kadry górniczego miasta. Później udaliśmy się na dworzec, na który przyjechała ekipa wyjazdowa, dzięki czemu zobaczycie świetne ujęcia wyjazdowiczów z drona. Na koniec wbiliśmy już na sam mecz, gdzie nie dało się nie odczuć wrogiej atmosfery stworzonej przez gospodarzy. Wynik spotkania był, jaki był, ale ten wyjazd można zaliczyć do udanych.

Myślę, że odcinek, który udało się stworzyć świetnie oddaje kibicowski klimat wyjazdu, pokazuje kulturę kibicowania taką, jaka jest – fanatyzm, wsparcie drużyny i przepychanki słowne z wrogą ekipą. W odcinku jest sporo świetnych, estetycznych kadrów, dlatego warto posłać ten materiał znajomym, do czego mocno zachęcam!

Prośba! Jeśli obejrzeliście film, to skomentujcie na YouTube pod filmem. Dzięki temu nasza praca ma sens, bo efekt tej pracy obejrzy więcej osób. Zróbcie tak mimo wyniku meczu, tak jak my nagrywamy i tworzymy te materiały niezależnie od tego, czy Widzew wygrywa, czy nie.

Możecie wspierać Pan Jakub Nadaje TV na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Miłego oglądania!👀📺🍿

Kibicowskie kulisy wyjazdu do Zabrza

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.