Zobacz materiały z weekendu na Górnym Śląsku! Chwalą nas nawet kibice Górnika i GieKSy! (wideo)

Podziel się tym!

Kibice Widzewa na wyjeździe w Zabrzu, Ruch Chorzów u siebie z GKSem Katowice. Zobacz wszystkie moje materiały z mocno kibicowskiego weekendu na Górnym Śląsku i przeczytaj, co piszą o tym kibice z Górnego Śląska!

Mimo niekorzystnego wyniku w Zabrzu, wyjazd kibiców Widzewa można uznać za udany. Zewsząd płyną informacje, że była to najlepsza ekipa wyjazdowa w Zabrzu od lat, a najnowszy odcinek Klimatu Trybun z tego meczu obejrzało już niemal 40 000 osób! To świetne info, bo oznacza to, że widzewskie wojaże chętnie ogląda cała kibicowska Polska. Pod materiałem pojawiają się pozytywne komentarze również ze strony kibiców Górnika Zabrze, czy GKSu Katowic:

Jeśli nie widzisz tych komentarzy, to wbijaj tu: https://youtu.be/lz-GG9msG0M i przeczytaj je bezpośrednio pod filmem!

Masa pozytywnych komentarzy dotyczących materiału przekłada się na dobre postrzeganie Widzewa, co mnie bardzo cieszy. Większość ekip czeka na przyjazd Widzewa, a mecz z nami jest dla nich szczególnie istotny, mobilizują się, co przekłada się na frekwencję i lepszy klimat na trybunach. Dostaję też informacje, że kibice przeciwnych klubów czekają też na przyjazd naszej skromnej dwuosobowej ekipy Pan Jakub Nadaje TV i na efekt naszej pracy w postaci dobrego filmu z dnia meczowego.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia materiałów z Zabrza i Chorzowa. Jeśli takie materiały podobają się Wam, to komentujcie je na YouTube i posyłajcie znajomym.

Możecie też wspierać mój kanał na Patro:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

W tym momencie kanał wspiera 39 kibiców. Możecie przyczynić się do tego, że za chwilę przebijemy granicę 40 wspierających!

Kibicowskie kulisy meczu Górnik Zabrze – Widzew Łódź:

Reakcja na zwycięską bramkę Ruchu w derbach Górnego Śląska:

Zabawa Ruchu na trybunach:

Świętowanie Ruchu po meczu:

Dzięki, że oglądacie i do zobaczenia w niedzielę!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.