Kulisy meczu Widzew – Ruch już do obejrzenia na moim kanale! MUST SEE! (wideo)

Podziel się tym!

To miało być kibicowskie święto i to było kibicowskie święto. Fenomenalna oprawa, mega głośny sektor gości, doping gospodarzy, zgodowe pieśni! Zapraszam do oglądania materiału z tego meczu. To trzeba zobaczyć!

Na wstępie rzecz najważniejsza – skomentujcie ten film na YouTube, klepnijcie łapę w górę i koniecznie poślijcie go znajomym, przede wszystkim bRaciom z zaprzyjaźnionych ekip!

To było mega wymagające nagranie i jak zwykle mozolny montaż, ale takie obrazki z trybun nagrywa się i montuje z olbrzymią satysfakcją! Ten materiał został nagrany przez dwie osoby – mnie i Natalię, podobnie, jak każdy z poprzednich odcinków. Piszę o tym, bo wiele osób od dawna pyta mnie o to, jak duża jest ekipa filmująca i wszyscy kręcą z niedowierzaniem głową, gdy dowiadują się, że te obrazki, rozmowy, doping z kilku kamer zbierają dwie osoby. Mimo, że do logo w rogu ekranu dorzucony jest napis “TV”, to nie jesteśmy telewizją, nie mamy zasobów, ani środków na to, by być większym tworem niż duet nagrywający dla Was “Klimat Trybun”.

Każde nagranie jest trudne, bo nagrywamy zwykle największą imprezę w mieście, największą w województwie. Wczoraj trudności sprawiały nam baterie, które miały być naładowane a okazywały się być rozładowane, albo rozładowywały się w błyskawicznym tempie. Dodatkowo dotkliwe były wciąż powracające problemu z zapisem na kartach SD, co odczuli kibice z Łowicza, którzy chcieli wystąpić przed moją kamerą. Poza tym do strat należy dodać element statywu, który się odkręcił i gdzieś zapodział. Taki dzień zdjęciowy to wielkie wyzwanie, ale zawsze cieszymy się, że możemy się takiego wyzwania podjąć. Mam nadzieję, że efekty tej roboty Wam się spodobają!

Jeśli podobają Wam się moje kulisy, to możecie też wesprzeć tę robotę na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje

Obecnie kanał wspiera 45 osób, Patronem Generalnym jest Widzew FC Deutschland. Dzięki! Dodatkowe podziękowania dla Widzewskiej Emigracji 1910!

Kibicowskie kulisy meczu przyjaźni Widzew – Ruch

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.