WE ARE THE LEGENDS! Zobacz show Widzewa i Ruchu w dwóch odsłonach! Czy jest w Polsce podobna zgoda? (wideo)

Podziel się tym!

To na pewno przejdzie do historii polskiej sceny kibicowskiej i będzie zapamiętane na zawsze. W pierwszym sezonie Ruchu w Ekstraklasie po długiej przerwie i drugim sezonie Widzewa po powrocie do elity na przestrzeni JEDNEGO miesiąca obie ekipy zaprzyjaźnionych kibiców spotkały się dwukrotnie i za każdym razem urządziły w Sercu Łodzi show, jakiego nie widuje się na innych stadionach.

Zgoda Widzewa z Ruchem trwa już ponad 18 lat i wielu uważa ją za najmocniejszą zgodę w kraju. A jak Wy myślicie? Czy jest w kraju równie silna zgoda, jak ta z Ruchem? Dajcie znać w komentarzach pod filmami na YouTube! Jedno jest pewne – kiedy te dwie kibicowskie ekipy mają okazję się spotkać, to dzieją się niezwykłe rzeczy.

22. października przywitał nas deszczową aurą, która ostatecznie uniemożliwiła rozegranie meczu przyjaźni. Jednak pierwsze spotkanie kibiców Widzewa i Ruchu w Ekstraklasie nie mogło przejść bez echa. Widzewiacy i Niebiescy zrobili mega show, a ja z Natalią byliśmy tam, żeby zebrać dla Was trochę dobrych obrazków i zrobić z tego film!

Zobaczcie ten materiał. Fenomenalne klimatyczne jesienne kadry, rozmowy z kibicami, świetna muza i niesamowite kadry oprawy. Za to wszystko kochacie Klimat Trybun i to wszystko znajdziecie w tym odcinku, mimo że tego dnia meczu nie było. Meczu nie było, ale byli kibice i potwierdzili słowa jednej z najnowszych przyśpiewek: “Jestem z Tobą każdego dnia, nie jest ważne, czy akurat grasz!”.

Kulisy meczu bez meczu – spotkanie z Ruchem w Ekstraklasie po latach.

Kilka tygodni później mecz doszedł już do skutku. Ostatnie liście okołostadionowych drzew pokrył śnieg. Zaległy mecz został rozegrany w przerwie reprezentacyjnej. Ciężkie warunki pogodowe nie wpłynęły na meczową frekwencję. Stadion został szczelnie wypełniony, a nasz duet pojawił się przy Piłsudskiego 138, by tę największą w województwie imprezę sfilmować i dostarczyć z tego dnia materiał. Materiał, który na ten moment jest najchętniej oglądanym okołomeczowym materiałem z tego dnia meczowego.

Zobaczcie montaż otwierający kulisy meczu z Ruchem z fajną muzą i znamiennym tekstem “We are the legends”. Cieszcie się dźwiękami, dobrymi kadrami z ziemi i powietrza, porcjami dopingu z obu stron i reakcjami na wydarzenia boiskowe. Nigdzie nie powstają podobne mocno skupione na kibicach materiały tworzone przez fanatyków, którzy chcą posyłać w świat jak najfajniejsze obrazki ze spotkań swojego ulubionego klubu. Oglądajcie!

Kulisy meczu przyjaźni z mega dobrą oprawą!

Jeśli znacie kogoś, kto jeszcze tych filmów nie widział, to posyłajcie ten wpis. Niech widzewski klimat trybun niesie się jak najdalej!

BTW Lubicie te materiały? Możecie wspierać mój kanał na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje

Obecnie moje materiały wspiera na Patro 45 kibiców.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.