Kulisy meczu Widzewa z Górnikiem już są! To trzeba zobaczyć! (wideo)

Podziel się tym!

Dzień meczowy to masa kadrów zebranych przeze mnie i Natalię przed stadionem, sporo lotów dronem, nagranie dopingu i reakcji z kilku kamer i bardzo duża liczba rozmów z kibicami przed kamerą i poza nią.

Zawsze jak o tym myślę, wydaje mi się, że jest to nie do ogarnięcia. Zawsze jednak jakoś się udaje. Nie wspominam o mocno intensywnych pracach montażowych, by odcinek mógł pojawić się już 24 godziny po meczu. Dodatkowo jakoś bardzo pechowo na meczu z Górnikiem padły 2 karty pamięci. Na szczęście większość materiału udało się odzyskać, ale niestety mamy trochę walki ze sprzętami, które zużywają się i czasem odmawiają posłuszeństwa.

Zobaczcie ten materiał. Na pewno będzie się Wam go dobrze oglądało. Co ważne, klepnijcie łapę w górę pod filmem i dodajcie tam pozytywny komentarz. Poślijcie znajomym i zachęcajcie do obejrzenia. To fajna praktyka, by oglądać moje materiały także po przegranych meczach – zawsze wkładana jest w nie taka sama ilość roboty, jak po wygranych i staram się, żeby się to dobrze oglądało. Niech się ten widzewski klimacik niesie, tym bardziej, że w odcinku mega oprawa i zacna robota FC Skierniewice.

Jeśli uważacie, że warto, to możecie też wspierać tę robotę na Patronite: https://patronite.pl/panjakubnadaje/description 

Obecnie mój kanał wspiera 49 kibiców.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.