Widzew – Korona: kulisy finału sezonu! Kibice mówią, jak jest! (wideo)

Podziel się tym!

Równo o 19:10 na moim kanale pojawiły świeże kulisy meczu Widzewa z Koroną. Nazwijcie mnie szaleńcem, ale jest to najdłuższy odcinek sezonu. Jednocześnie jest to także jeden z najbardziej pracochłonnych montaży na kanale. Coś dla prawdziwych fanatyków. Oglądajcie i posyłajcie dalej!

Chciałem, żeby ostatni odcinek sezonu był dla widzów kanału prawdziwą ucztą z masą topowych kadrów i obrazków, jakich wcześniej nie widzieliście. Razem z Natalią włożyliśmy ogrom pracy w nagranie materiału, a sam montaż zajął znacznie więcej niż w przypadku innych filmów. Zawsze znosimy na stadion tonę sprzętu, co skutkuje konkretnym bólem pleców i koniecznością regeneracji. Montaż to ból głowy podczas zastanawiania się, jak skleić materiał, żeby jego oglądanie było dla Was (i dla nas) przyjemnością. Zawsze jednak jesteśmy zdania, że warto to robić, bo warto obrazki z naszych trybun zachować na zawsze. Zrobiliśmy, co mogliśmy, żeby ten najnowszy materiał świetnie się oglądało. Jest jednak jedna rzecz, na którą nie mamy wpływu – wynik meczu i forma piłkarzy.

Rozmawiałem z masą kibiców i docierały do mnie informacje, że wiele osób ogląda moje materiały nawet po przegranych meczach, a ich obejrzenie zawsze daje satysfakcję, pozwala złapać dystans do meczu i jest zwyczajnie dobrą rozrywką. Właśnie dla takich osób powstał ostatni odcinek sezonu. Jest tu masa obrazków z trybun Serca Łodzi, rozmowy z kibicami, świetne kadry przedmeczowe i wiele, wiele dobrego kontentu, który, jak zauważacie, ma bardzo istotną zaletę – jest autentyczny. Pokazuję prawdziwych kibiców i klimat dnia meczowego taki, jaki był.

Jeśli doceniacie ilość pracy włożoną w ten odcinek i poprzednie odcinki sezonu, to dodajcie komentarz pod filmem na YouTube. Sprzęt, z którego korzystamy zużywa się (w niedzielę jeden z dwóch najważniejszych aparatów upadł, mocno się obił i przestał działać, ale na szczęście po kilku godzinach znów można go uruchomić), dlatego szczególnie doceniamy Wasze wsparcie. Możecie wspierać kanał pod tym linkiem:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Mimo, że staramy się, by nasza hobbystyczna robota była na możliwie jak najwyższym poziomie, to liczba wspierających spada, co może mieć związek z wynikami drużyny. Obecnie kanał wspierany jest przez 47 osób.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Oglądajcie, komentujcie pod filmem i posyłajcie dalej!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.