Ponad 6500 stałych widzów Pan Jakub Nadaje TV!

Podziel się tym!

Całkiem niedawno kanał www.youtube.com/PanJakub przekroczył granicę 6500 widzów subskrybujących kanał! Liczba subskrybentów jest wciąż znacząco niższa od liczby wyświetleń niektórych odcinków “Klimatu Trybun”, które często osiągają ponad 20 tysięcy wyświetleń.

To fajne liczby, większe od niektórych telewizji klubowych klubów występujących w ekstraklasie, a przecież śmiało można stwierdzić, że potencjał wśród widzewskiej społeczności jest jeszcze większy i zarówno liczba subów, jak i wyświetleń może być jeszcze wyższa.

Na kanale znajdziecie siedemset kilkadziesiąt filmików, w tym 32 odcinki “Klimatu Trybun” (dwa pierwsze – z Polonią Warszawa i Sokołem Ostróda nie są numerowane). Wszystkie materiały zanotowały około dwa miliony trzysta pięćdziesiąt wyświetleń.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście lub macie znajomych, którzy nie znają lub nie subskrybują kanału to można go zasubskrybować tutaj: LINK

Zachęcam też do obejrzenia i posłania dalej najnowszego odcinka “Klimatu Trybun”, który jest w całości przetłumaczony na język angielski (tłumaczenia wypowiedzi, przyśpiewek, info kontekstowe):

Oglądając materiały na YouTube, lajkując, dodając komentarze i posyłając kolejne odcinki “Klimatu Trybun” wspieracie kanał i dajecie motywację do dalszej pracy, która, jak wiecie, jest działalnością hobbystyczną, w 100% non-profit.

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.