Tak to robi lider! Widzew pokonuje Błękitnych 3:1!

Podziel się tym!

Ostatni mecz Widzewa w tym roku to ostatnie zwycięstwo w tym roku. Widzew pewnie pokonuje Błękitnych 3:1 w Stargardzie w ostatniej kolejce przed przerwą zimową, co oznacza, że udaje się nam utrzymać pozycję lidera 2. ligi.

Jak padały bramki w tym meczu? Pierwszy gol pada w 37. minucie i jest to mocne i celne uderzenie Adama Radwańskiego, do którego piłka dotarła po próbie zagrania Konrada Gutowskiego do Mateusza Możdżenia. Druga bramka to efekt pewnie wykorzystanego przez Marcina Robaka rzutu karnego, który został podyktowany po faulu na Kicie. Odpowiedź Błękitnych nadeszła w 61. minucie – rzut rożny, główka Jakub Ostrowskiego i Pawłowski bez szans! To nie koniec bramek w tym meczu. W 81. minucie świetnych emocji dostarcza ponownie obchodzący dzień wcześniej urodziny Marcin Robak, który z bardzo ostrego kąta nieprawdopodobnym uderzeniem zmieścił piłkę w bramce Błękitnych!

Lider jest nasz na całą przerwę zimową i mamy nadzieję, że w tej kwestii nic się nie zmieni do końca sezonu!

Mało Widzewa? Zobacz najświeższy odcinek “Klimatu Trybun” z meczu, w którym Widzew wywalczył pierwsze miejsce w tabeli!

Nie oddamy już lidera! Kibicowskie kulisy ostatniego meczu domowego Widzewa w 2019 roku.