TOP odcinki Klimatu Trybun w 2019 roku: miejsca 7-10 (wideo)

Podziel się tym!

To był udany rok z “Klimatem Trybun”. Przeżyliśmy wiele emocjonujących momentów z Widzewem i wiele z nich razem z Natalią staraliśmy się utrwalić tak, by zostały z nami na zawsze. Które z powstałych w 2019 roku odcinków “Klimatu Trybun” oglądaliście najchętniej?

Przed Wami TOP 10 najlepszych odcinków serii w 2019 według Was! Zaczynamy od miejsc 7-10, jutro znajdziecie na stronie miejsca 4-6, a w Sylwestra zobaczycie szczyt listy z 3 najlepszymi odcinkami roku! Zaczynamy!

Miejsce 10: Klimat Trybun #18: Widzew – Błękitni

Odcinek zaczyna się od klimatycznych kadrów w pubie, gdzie kibice opowiadają o wrażeniach z meczu. Tego dnia rozmawiam też z kibicami Ruchu Chorzów, którzy przyjeżdżają wspierać Widzew jednocześnie dostając wsparcie od kibiców Widzewa, co też jest pokazane w materiale. W pubie po meczu dowiaduję się o debiucie Pana Pajączka na trybunach, a przed meczem mam okazję poznać debiutującego OSKara! W odcinku znajdziecie też oprawę i sporo fragmentów dopingu, z których wyróżniłbym “Diabelski Młyn”. Gdy odcinek debiutował, wiele osób uznało go za najlepszy odcinek serii!

Jeden z komentarzy do odcinka na Twitterze

Gotowi na powrót do tego sierpniowego dnia? Klikajcie “PLAY” i przenieście się w czasie!

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – Błękitni

Miejsce 9: Klimat Trybun #29: Widzew – Resovia

Trudny odcinek, bo tworzony z meczu, z którego mało kto chciał cokolwiek oglądać. Mimo to, nikt, kto zobaczył ten materiał nie mógł być rozczarowany. W odcinku rozmawiam z kibicami o poprzednim domowym spotkaniu z Legią, jest też motyw KKS Kalisz, wiele świetnych fragmentów dopingu i poruszające kadry na zakończenie odcinka. Ten odcinek pokazuje na czym polega kibicowanie i był to kolejny odcinek, który spotkał się z entuzjastycznym odbiorem.

Entuzjastyczny komentarz do odcinka z przegranego meczu

To jak, widzieliście już ten odcinek? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź na to pytanie, kliknijcie “play” i cieszcie się bardzo dobrym widzewskim materiałem!

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – Resovia

Miejsce 8: Klimat Trybun #26: Elana Toruń – Widzew Łódź

Na ósmym miejscu rarytas! Wyjazdowy odcinek z Torunia z pięknymi kadrami grodu Kopernika i niesamowitymi wymianami dopingu! W odcinku rozmawiam też ze Stevem – kibicem Southend Utd i Maćkiem, który jest kibicem Widzewa z Torunia mieszkającym obecnie w Londynie i chodzącym na mecze West Hamu. Odcinek zastał przyjęty bardzo gorąco. Polecany był m. in. przez Ultras Elana i trafił na największą ogólnoświatową stronę o kibicach – ultras-tifo.net!

Odcinek polecany przez Ultras Elana
Wyjazdowy KT z Torunia trafia na stronę ultras-tifo.net

Co zachwyciło widzów w tym odcinku? Przekonajcie się sami i obejrzyjcie go od początku do końca!

Wyjazdowe kibicowskie kulisy meczu Elana – Widzew

Miejsce 7: Klimat Trybun #17: Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Odcinek z meczu przyjaźni z otwierającym go dobrym montażem z oprawy jest jednym z moich ulubionych, mimo że wynik tej konfrontacji sprawił, że Ruch Chorzów znalazł się w jeszcze trudniejszym położeniu. Jednak kontekst i zderzenie sytuacji obydwu klubów tworzy tu bardzo ciekawą historię. Warto zobaczyć ten materiał z udziałem chorzowskich bajtli, warto też zobaczyć piękny moment, w którym zaczyna padać deszcz i pod płaczącym niebem kibice Widzewa intonują i wspólnie z kibicami Ruchu odśpiewują “W pewnym śląskim mieście”. Ogląda się to wspaniale i pozwala to zrozumieć istotę kibicowania – bezwarunkowe wsparcie dla ukochanego klubu i cały wachlarz emocji, jaki razem z kibicowaniem dostajemy.

Kibicowskie kulisy meczu Widzew – Ruch

Podsumowanie

Na koniec prezentacji miejsc 7-10 z TOP 10 odcinków “Klimatu Trybun” mogę jedynie napisać, że osobiście zaskoczyły mnie dość niskie miejsca odcinków z meczów przyjaźni. Przypuszczałem, że zarówno wyjazdowy odcinek z Elaną i domowy z Ruchem znajdą się wyżej na liście, a ich oglądalność będzie wyższa. Tym samym możecie z niecierpliwością wyczekiwać prezentacji miejsc 4-6, bo na pewno szykuje się tam trochę niespodzianek. Generalnie oglądalność odcinków już na tych odległych miejscach jest spora, bo przewyższa oglądalność oficjalnych kulis meczowych wielu klubów z ekstraklasy. Zachęcam Was do zaglądania na stronę jutro i pojutrze, byście mogli poznać kolejne miejsca, a wśród nich odcinki z hitów tego roku z 3 razy wyższą oglądalnością niż odcinki, które znalazły się na miejscach 7-10.

Miejsca 4-6:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.