Widzew zwycięża w Zambrowie!

Podziel się tym!

Widzew pokonuje na wyjeździe Olimpię Zambrów 1:0, a zwycięską bramkę zdobywa z rzutu karnego Daniel Mąka!

Od początku pierwszej połowy gospodarze ruszyli do ataku potwierdzając, że mają dużą ochotę wywalczyć korzystny rezultat z Widzewem. Olimpia Zambrów kilkakrotnie zagroziła bramce Widzewa. Przed utratą gola ratowała nas świetna postawa Macieja Humerskiego, który już w 6. minucie wybronił strzał Jastrzębskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Chwilę później Maciek popisał się efektowną interwencją wybijając bardzo groźny strzał rywala.

Mimo, że nic na to nie wskazywało to Widzew objął prowadzenie w tym spotkaniu. Duża zasługa w tym Mateusza Michalskiego, który po indywidualnej akcji w 35. minucie wywalczył rzut karny. Karnego na bramkę zamienił Daniel Mąka. Pierwsza połowa dla Widzewa, choć to Olimpia Zambrów była zespołem, który sprawiał lepsze wrażenie.

W drugiej połowie zarysowała się przewaga Widzewa. Z czasem gracze Olimpii opadali z sił i ich akcje nie stanowiły już takiego zagrożenia. Rezultat meczu nie uległ zmianie i 3 punkty razem z piłkarzami i kibicami Widzewa jadą do Łodzi.