“Styl (…) dopiero w Ekstraklasie”, “(…) wydostać się z tej przeklętej 3 ligi” – Komentarze kibiców po meczu Zambrów – Widzew

Podziel się tym!

Z Zambrowa wróciliśmy z 3 punktami, co przybliża nas do upragnionego awansu. Jak komentowany był mecz i wynik w przez kibiców w mediach społecznościowych?

Zdawkowe komentarze kibiców gospodarzy

Komentarzy kibiców Olimpii Zambrów jest jak na lekarstwo. Na ofi profilu klubu kibice ograniczają się do wyrażania emocji przez emotikony i polubienia postów. Przed meczem dało się zauważyć bojowe i optymistyczne nastawienie:

Po meczu dominował smutek:

Kibice z Zambrowa mają dystans do tego, co się dzieje, bo do wszystkich powyższych emocji podchodzą z przymrużeniem oka.

Na ofi profilu Olimpii Zambrów można również znaleźć zabłąkanych kibiców Polonii Warszawa, którym bardzo zależało na zwycięstwie Olimpii:

Kwestia stylu

Kibice Olimpii Zambrów, Polonii Warszawa i innych rywali mogą być rozczarowani z faktu, że Widzew wygrał. Czy możliwe jest, żeby rozczarowani byli również kibice Widzewa? Tak, rozczarowuje jednak nie wynik, a styl gry drużyny:

Casual Vi na Twitterze pokusił się nawet o zdefiniowanie stylu gry Widzewa, wskazując, że brak stylu to też styl:

Wielu kibiców jest jednak wyrozumiałych w kwestii tego, jak zwyciężamy:

Niektórzy są gotowi przymykać oko na nasz obecny styl aż do awansu do Ekstraklasy:

Humer ratuje

Wielu kibiców na Facebooku i Twitterze zwraca uwagę na świetny i pewny występ Macieja Humerskiego:

Kibice jak zawsze na plus

Do najważniejszych plusów tego meczu poza 3 punktami, formą Michalskiego i Humerskiego zaliczyć można jak zawsze wysoką formę kibiców. Na mecz przybyło ok. 420 Widzewiaków i zapewnili oni całkiem konkretny doping i wsparcie dla drużyny.

Przeklęta liga

Podsumowując, kibiców komentujących wydarzenia w mediach społecznościowych nie zachwycił styl gry Widzewa, ale wszystkich cieszą 3 punkty. Awans jest najważniejszy, trzecią ligę chcemy jak najszybciej zostawić za sobą!

Gdy tylko wydostaniemy się z III ligi poczujemy ulgę, większą nawet niż ta, którą MaqnatPB i wielu z nas poczuło po końcowym gwizdku w Zambrowie.

 

Info: Nazwy użytkowników Facebooka zostały zamazane ze względu na fakt, iż komentarze na Facebooku nie zawsze są komentarzami publicznymi i czasem ukazują się w zamkniętych grupach. Nazwy użytkowników Twittera nie zostały ukryte ze względu na fakt, że  Tweety są powszechnie dostępne, a idea Twittera polega na poznawaniu i obserwowaniu konkretnych profili, które dana osoba uzna za warte obserwowania.

 

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.