HOT NEWS!🔥 Wszyscy oglądają Widzew!👀 40 000 wyświetleń najnowszego Klimatu Trybun!📺

Podziel się tym!

Najnowszy odcinek “Klimatu Trybun” ma już ponad 40 000, co przy ponad 12 000 subskrypcji mojego kanału jest bardzo dobrym wynikiem. Materiał oglądają i chwalą nie tylko nasi kibice, ale też kibice niezbyt przyjaźnie nastawionych ekip – Górnika Zabrze i GKS-u Katowice.

Bardzo lubię takie wieści, bo to oznacza, że to, jak pokazuję widzewską kulturę fanatycznego kibicowania trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy patrzą na Widzew również przez pryzmat moich materiałów. Od początku sezonu dostaję wiadomości od kibiców różnych drużyn ekstraklasy z zapytaniem, czy będzie powstawał odcinek Klimatu Trybun z ich domowego meczu z Widzewem. Dlatego też w miarę możliwości starałem się pakować tony sprzętu do samochodu i ruszać na stadiony ekstraklasy, by dostarczać dobre odcinki wyjazdowe. Jest też fajny efekt moich wojaży – wielu kibiców drużyn, których stadiony odwiedziłem decyduje się subskrybować mój kanał, dzięki czemu śledzą losy Widzewa i oglądają też materiały z naszych spotkań domowych. Cieszę się, że mogę nieść widzewskie szaleństwo tak daleko, jak to tylko możliwe.

Jeśli podobają Wam się moje materiały, to zachęcam do wspierania kanału.

Mój kanał obecnie wspiera 39 kibiców, czyli nie jest to nawet 1/1000 liczby wyświetleń, jaką zanotował ostatni odcinek Klimatu Trybun. Jeśli oglądacie i lubicie oglądać moje materiały, to możecie wesprzeć tę robotę na Patro. Posyłajcie też znajomym info o możliwości wsparcia! Każdy wspierający jest wymieniany w napisach końcowych filmów, w specjalnej zakładce na mojej stronie www, oraz otrzymuje możliwość dołączenia do specjalnej grupy tylko dla wspierających.

LINK do Patro: https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Poniżej kibicowskie kulisy wyjazdu do Zabrza, które szturmem podbijają Internet:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.