Zobacz ostatni w tym roku #KlimatTrybun! (wideo)

Podziel się tym!

Wypchany stadion, oprawy, doping, a pośród tego nasza dwuosobowa ekipa starająca się zebrać z dnia meczowego, jak najwięcej dobrych obrazków. To był ostatni dzień meczowy w Sercu Łodzi w tym roku, dlatego tym mocniej zachęcam Was, do tego, żebyście zobaczyli ostatni odcinek Klimatu Trybun w tym roku!

W stworzenie każdego odcinka Klimatu Trybun wkładana jest taka sama ilość pracy, niezależnie od tego, czy jest to odcinek z meczu wygranego, czy nie. W najnowszym odcinku znajdziecie sporo świetnych momentów, gorące reakcje trybun i fantastyczne kadry z ziemi i powietrza w niesamowity sposób pokazujące widzewską oprawę.

Zobaczcie odcinek, skomentujcie na You Tube i dajcie łapę w górę! Niech ogląda te filmy cała kibicowska Polska i niech każdy łapie najważniejszy przekaz, jaki płynie z moich materiałów – kibice Widzewa to absolutny top topów w Polsce.

Możecie wspierać Pan Jakub Nadaje TV na Patronite:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

Obecnie wspiera tę robotę 40 osób. Poprzedni odcinek Klimatu Trybun obejrzało ponad 41 tysięcy osób, co oznacza, że liczba wspierających stanowi mniej niż 1/1000 liczby oglądających. Możecie sprawić, że liczba Patronów będzie rosła, a dzięki temu wiem, że stoją za mną konkretne osoby, które konkretnie wspierają to, co robię. Większa liczba wspierających pozwala mi też angażować się w tworzenie materiałów w większym stopniu choćby ułatwiając podjęcie decyzji dotyczącej nagrywania niektórych wyjazdowych dni meczowych.

Miłego oglądania!👀📺🍿

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.