Zobacz kibicowskie kulisy meczu Widzew Łódź – Pogoń Szczecin! (wideo)

Podziel się tym!

6 bramek na inaugurację rundy, pełna klatka gości, doping i oprawy z dwóch stron! Zobaczcie to wszystko w pierwszym odcinku “Klimatu Trybun” w 2023 roku!

Trzy godziny szykowania sprzętów do nagrania dnia meczowego, 5 godzin spędzonych w Sercu Łodzi i jego okolicach, 8 zużytych baterii, ćwierć terabajta danych nagranych na kartach pamięci i kilkanaście godzin montażu. To wszystko złożyło się na efekt w postaci pierwszego odcinka “Klimatu Trybun” w tym roku! Jest to kolejny odcinek, który udało mi się przygotować w nieprawdopodobnym tempie – w ciągu ok. doby od meczu.

W materiale znajdziecie sporo dobrych obrazków z ziemi i powietrza, masę porcji dopingu, rozmowy z kibicami przed, w trakcie i po meczu, w tym rozmowy z kibicami gości. Krótko mówiąc – materiał kompletny. Tu warto zauważyć, że Portowcy, z którymi rozmawiałem przed meczem przybyli na stadion samochodem – podróż ze Szczecina rozpoczęła się dla nich ok. godz. 11, natomiast większość kibiców gości przybyła na stadion pociągiem specjalnym, który wyruszył ze Szczecina o 7:44 rano. Goście powrócili do domu ok. godziny 6 rano.

Jeśli podoba Wam się ten materiał, to możecie powiedzieć “dziękuję” dołączając do grona patronów mojego kanału. Obecnie kanał wspierają 34 osoby. Jeśli uważacie, że ta robota jest warta wsparcia większej ilości ludzi, to informujcie swoich znajomych o możliwości wsparcia kanału! Zachęcam też do dodawania komentarzy bezpośrednio pod filmem na YouTube!

🤝 LINK do wsparcia: https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

👀 📺 🍿Zapraszam do oglądania!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.