Wielkie dzięki za wsparcie w 2022 roku! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2023 ROKU!

Podziel się tym!

Odchodzący rok pod wieloma względami był fantastyczny, choć na pewno nie można powiedzieć, że był łatwy.

Stało się. Widzew awansował do ekstraklasy, a wraz z nim w ekstraklasie pojawił się też kanał Pan Jakub Nadaje TV, który budowany jest już od 6 lat! Dziękuję wszystkim za bardzo pozytywne komentarze pod moimi materiałami, za każde dobro słowo posyłane w wiadomościach i przekazywane mi bezpośrednio przed meczami. To znaczy dla mnie bardzo wiele, bo w dzisiejszym świecie trudno o tak dużą dawkę dobrej, pozytywnej energii, a Wy taką energię mi dajecie. Dziękuję też każdej osobie, która zdecydowała się wesprzeć moją hobbystyczną działalność na Patronite i na YouTube. Bez Waszego wsparcia tworzenie materiałów byłoby znacznie trudniejsze i z czasem najpewniej również niemożliwe. Każdy odcinek “Klimatu Trybun” to tak naprawdę ogrom pracy i jest to praca, której wykonanie jest możliwe właśnie dlatego, że tak mocno ją wspieracie. Tworzenie materiałów w takiej skali i nieprawdopodobnym tempie przez dwie osoby, czyli mnie i Natalię jest niesamowitym wyzwaniem. Poświęcamy na to czas i środki finansowe, więc ogromnie cieszy, że efekt tej pracy daje satysfakcję nie tylko nam, ale też wszystkim widzom.

W Ekstraklasie uruchomiłem możliwość finansowego wsparcia kanału. Na Patronite kanał wsparło 41 osób, z czego aż 35 wspiera kanał również w przerwie między rundami. Listę aktualnie wspierających znajdziecie tutaj:

panjakubnadaje.pl/wspierający

Dziękuję Wam i mam nadzieję, że w przyszłym roku wspierających będzie jeszcze więcej. Zdarza się, że odcinki ogląda ponad 40 000 widzów, czyli wspierający stanowią niecałą 1/1000 oglądających. Jeśli wierzycie w siłę pozytywnego przekazu moich materiałów, lubicie je oglądać to zachęcajcie kibiców do wsparcia kanału. Można to zrobić pod tym linkiem:

https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

W nadchodzącym roku życzę Wam, żebyście mogli oglądać w moich materiałach historyczne widzewskie momenty. Życzę Wam i sobie byśmy mogli w zdrowiu przeżywać emocje i tworzyć wspomnienia, które zostaną z nami na całe życie.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Widzimy się za niecały miesiąc w Sercu Łodzi!

Najważniejsze wydarzenie kończącego się roku? Patrzcie poniżej!

A tu dłuższy materiał, na jutrzejszego kaca będzie to idealny terapeutyczny seans:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.